Midilli’de Ege Denizi’ndeki adacıklara

Bayramda tatil yapma hazırlığında olanlar için Ege Denizi’nin ortasında, Midilli Adası’nda bulunan Little Bird Villaları sizleri bekliyor.

Midilli’de Ege Denizi’ndeki adacıklara
HABERİN GALERİSİ
Litle Bird Villaları

Litle Bird Villaları

Güneşli, sıcak günleri yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlanırken masmavi bir denize açılan pencereleri, otantik dekorasyonuyla hem aileniz hem de sevdiklerinizle huzurlu ve sakin bi tatil imkanı veren Little Bird Villaları, tatilciler keyifli anlar yaşamaya davet ediyor. 

Huzurlu ve rahat bir tatil için tüm detayların düşünüldüğü Litle Bird Villalarında geniş teraslar ve balkonlar, deniz manzarasıyla bütünleşen bir sonsuzluk havuzu, çocuk havuzu ve geniş bir bahçe bulunuyor. 


Tarihi, kültürel, doğal yapısı ve yemekleriyle popülerliğini koruyan Midilli’de antik eserlerden geleneksel köylere, güzel plajlardan kaplıcalara, müthiş yemeklerden hareketli bir gece hayatına ve dünyanın en iyi kuş gözlemciliği mekânlarına kadar her şeyi bulmak mümkün.   Villalar, küçük kuyruksallayanlardan nar bülbüllerine, yükselen sorguçlardan flamingolara kadar her boyuttan kuş sürüsü göçlerini izlemek için oldukça ideal bir konumda yer alıyor.


Midilli’de Ege Denizi’ndeki adacıklara ve Türkiye kıyılarına bakan Little Bird sade mimarisiyle kalabalıktan uzak, huzurlu ve sakin bir tatil deneyimi isteyenlere tam istedikleri gibi bir seçenek sunuyor.

Daha fazla bilgi için www.littlebirdlesvos.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Burcu Bildikseven
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568