Positive SPA’dan yenileyen yaz kampanyası

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, havuz başı partileri Ramazan ayından sonra kaldığı yerden devam ediyor.

Positive SPA’dan yenileyen yaz kampanyası

Positive SPA’ya Temmuz ve Ağustos aylarında üye olan Sheraton Istanbul Ataköy misafirleri yüzde 20 indirim ve 3 adet 30 dakika İsveç masajı hediyesi ile her Pazar düzenlenecek havuzbaşı partilerine ücretsiz katılma şansı yakalayacak.

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, Ramazan ayının ardından havuzbaşı partilerine hız kesmeden devam edecek. Yaz aylarında haftasonunu keyifli bir şekilde değerlendirmek ve serinlemek isteyenlere havuz başına davet eden Sheraton Ataköy, havuz keyfini DJ Skull Punk’ın renkli partileri ile birleştiriyor. Yeşil ile maviyi buluşturan muhteşem deniz manzaralı havuzda yoğun iş temposundan uzaklaşmak ve doyasıya eğlenmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuluyor.Positive SPA’dan Temmuz – Ağustos üyelerine yüzde 20 indirim ve 3 adet İsveç masajı hediye!

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel’in misafirlerine sunduğu yaz fırsatları bu kadarıyla da sınırlı kalmıyor. Temmuz ve Ağustos aylarında Pozitif SPA’ya üye olan misafirlere yüzde 20 indirim ve 3 adet 30 dakika İsveç masajı hediye edilecek. Ayrıca üyeler kampanya dahilinde havuz başı partilerine de ücretsiz katılma fırsatı yakalayacak. 

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel havuzbaşı partileri Ramazan ayının ardından her pazar 13:00 – 16:00 arasında Dj Skull Punk’ın performansı ile müzik ve eğlence tutkunlarını buluşturmaya devam edecek. 

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel 
0212 413 06 00 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 01:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568