Ramazan ayında Yardımlar devam ediyor...

Yaşar KTÜRK'ün ve Kilis Belediyesinin Ramazan yardım paketleri yardıma muhtaç ailelere ulaştırılıyor...

Ramazan ayında Yardımlar devam ediyor...


Kilis Belediyesi, Ramazan ayı içerisinde fakir ve yardıma muhtaç 4 bin 250 aileye gıda yardımlarını Kilis Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneği (Gıda Bankası) aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Kilis Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut yaptığı açıklamada, "Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan Ayı içerisinde fakir ve yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere hazırlanan yardım paketlerinin Gıda Bankası tarafından durumları tespit edilen 4 bin 250 yardıma muhtaç aileye ulaştırılmaya başlandığını bu yardım paketlerinin 1000 adedinin Kilis Vakfı Yönetim kurulu başkanı Yaşar Aktürk tarafından karşılandığını, bunun için kendisine Kilis halkı adına teşekkür ettiğini, ayrıca Kilis Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını, fakir ailelerimizin sofralarına katkıda bulunmak amacıyla da bu yıl ramazan ayı içerisinde bulgur, simit, mercimek, makarna, şeker, pirinç ve sıvı yağdan oluşan dört bin iki yüz elli adet gıda paketi dağıtımımız devam ediyor dedi.


Ayrıca Kilisli Turizmci işadamı Sayın Yaşar AKTÜRK yaptığı açıklamada" Kilis için ne gerekiyorsa yardıma devam edeceğim  bu yıl ramazan ayı içerisinde  yardıma muhtaç  ailelerimiz için hazırlatmış olduğumuz 1000  adet yardım paketlerinin Kilis Belediyesi tarafından  düzenli bir şekilde dağıtılmasının uygun olacağını düşündüm bu konuda belediye başkanımız Av.M. Abdi Bulut bizleri kırmayarak bu isteğimizi kabul etti. Bizler geçmiş yıllarda Kilis için elimizi taşın altına koyarak özellikle Eğitim ve sağlık konusunda şahsım ve İstanbul Kilis Vakfı Yönetim Kurul üyelerimizle birlikte Kilis için güzel şeyleri yaptığımıza ve bundan sonra da yapacağımıza inanıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2012, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568