Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları
 Kilis Valisi  Süleyman Tapsız'ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.

Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerinin, çocuklarının, kahraman gazilerimizin, yetimlerimizin her zaman yanında olan Aziz Milletimiz, kendine sığınan, yardıma ihtiyacı olan kim olursa olsun tarihte olduğu gibi günümüzde de sahip çıkacak, bayram sevincini onlarla birlikte paylaşıp birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edecektir.
Bu duygular içinde Saygıdeğer Kilisli Hemşerilerimin ve tüm İslâm Âleminin mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor; bayramın, başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere İslam Âlemi ve insanlık için hakiki anlamda bir bayram sevincine dönüşmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.

(Resmi Bayramlaşma programı Bayramın 1. günü saat 10:00'da Öğretmen evinde yapılacaktır.)

Süleyman Tapsız
Kilis Valisi


Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Gübenç'in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı


Sevgi, barış ve kardeşliğin simgesi olan bayramlardan birine daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. 

Birlik ve beraberliğin öneminin daha iyi anlaşıldığı, ahlaki değerlerin daha yoğun yaşandığı bayramların tüm dünyaya huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm İslam aleminin Ramazan

Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.  


Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara'nın Bayram Mesajı;

Bir mübarek Ramazan ay’ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız.
     
Yüce Allah’tan, bu mübarek ramazan bayramının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2014, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568