Rotaryenler Mersin’e hayran kaldılar

Rotaryenler Mersin’e hayran kaldı.

Rotaryenler Mersin’e hayran kaldılar
Europe East Mediterranean Africa (EEMA 2015) toplantısı 4-7 Eylül tarihleri arasında Antalya’da yapıldı.

Avrupa, Doğu Akdeniz ve Afrika’dan gelen 115 kişilik Rotaryen kafile, Türkiye’nin ilk kez ev sahipliği yaptığı toplantıda Mersin’e de gelerek kentin tarihi ve turistik yerlerini gezme şansı yakaladı.


Europe East Mediterranean Africa (EEMA 2015) toplantısına bu yıl Antalya ev sahipliği yaptı.

4-7 Eylül tarihlerinde düzenlenen toplantı ilk kez Türkiye’de yapılırken, Avrupa, Doğu Akdeniz ve Afrika’dan gelen 115 kişilik Rotaryen kafile toplantı kapsamında Mersin’i de ziyaret etti.


Mersin Rotary Kulübü’nün ev sahipliğinde Mersin’in tarihi ve turistik yerlerini gezen Rotaryenler, Mersin’e hayran kaldı.


Türkiye’de ilk kez bu organizasyonu yapmanın gururunu yaşadıklarını belirten Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serhan Antalyalı, “Europe East Mediterranean Africa projesi kapsamında Avrupa, Doğu Akdeniz ve Afrika’daki Rotary Kulüpleri, Rotary kültürünü geliştirmek adına bu tür organizasyonlara imza atıyor. Bu bağlamda hem farklı ülkelerin kültürlerini yerlerinde group, hem de tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı yakalanıyor. Her yıl büyüyerek devam eden bu toplantıların bu yılki durağı Türkiye oldu. Türkiye’de bu tür organizasyonlara ev sahipliği yaparak hem ülkemizi tanıtacak, hem de kültürümüzü sergilemeye devm edeceğiz” şeklinde konuştu.


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568