Köstebekgiller ailesi Ankara'da

Belgin Turan Satıcı haberi

Köstebekgiller ailesi  Ankara'da
Çocukların, büyüklerin sevgilisi Köstebekgillerin annesi Arzum Film Animasyonun sahibi Arzu Oduncu İmamoğlu Başkent Vizyon Huzurevini ziyaret etti.

Köstebekgiller büyük bir aile, paylaşmayı bilirler, sevgi, mutluluk içinde birliktedirler.

Ve ve çok sevimliler…


Huzurevini ziyaret eden Arzu Oduncu İmamoğlu, duygularını şöyle dile getirdi.

“Köstebekgiller çocuklara yapılmış bir animasyon çizgi film ancak bizim zaten vurgulamak istediğimiz şey büyüklere saygıyı, yaşlılara yani Düyader’in felsefesi ile “genç büyüklerimize” saygıyı vurgulamak olduğu için bu ailenin içinde,  köstan amcayı, dedeyi, anneyi, kardeşleri görüyoruz.  O yüzden yaşlılar başımızın tacı, çocuklarımızı küçüklükten itibaren bu değerlerle büyütmeliyiz. Çocuklarımıza bu saygı ve sevgiyi aşılamalıyız. 
Biz çocuklarımızla, yaşlılarımızı bir araya getirmeliyiz. Onlara hürmet etmeyi öğretmeliyiz. Buraya iyi ki geldik onlarla sohbet ettik. Anıları fotoğraflaştırdık. İnşallah onlara bizim de bir katkımız olmuş, sevgimizi gösterebilmişizdir. Biz bu ziyaretlerimizi sık sık yapmak istiyoruz.  Yaşlılarımızla, çocuklarımızla hep bir arada olmak istiyoruz. Bu gün ben ve ortağım Deniz beyle birlikte buraya geldik. Bir sonraki ziyaretimizi köstebekgiller maskotu ile ve oradaki oyuncaklarımızla birlikte geleceğiz. Artık önümüzdeki günlerde bunu alışkanlık haline getirip huzurevlerini, engellilerimizi ziyaret etmek istiyoruz. 

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Dünya Yaşlılık Derneği ve Dünya Markalar Derneği ile de çeşitli projeler de bir araya gelmeyi planlıyoruz“ dedi. 

Öğlen genç büyüklerimizle, DÜYADER yönetimi ve Huzurevi yetkilileri olarak bir araya gelmenin ve onlarla birlikte Köstebekgillere özel yapılan pastayı kesmenin mutluluğunu yaşadık.www.yakamozyakut.com.tr Ankara / Belgin Turan SATICI

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 03:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568