Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı

Kilis Valisi Sükeyman Tapsız Başkanlığında Yapıldı

Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı

Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.

Kilis İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Kilis Valisi Süleyman Tapsız ile birlikte, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı, daire amir ve müdürleri katıldı.

Toplantıya, yatırımcı kamu kurum ve kuruluşları tarafından 2014 yılı içinde uygulanan ve 2015 yılında da devam edecek olan projelerinin sunumları ve değerlendirmelerinin yapılmasıyla başlandı.


Kilis’in genel konuların da görüşüldüğü toplantıda; Vali Süleyman Tapsız, kamu kurumlarında gördüğü eksiklik ve aksaklıklar üzerinde durarak, düzeltilmesi yönünde talimatlar verdi.

Kamu kurumları tarafından hazırlanan etkinlik ve programlara katılımın en üst düzeyde sağlanmasını, törenlerde gerekli hazırlık ve hassasiyetin en üst seviyede olmasını, devlet destekli projelerden, hazırlanacak yeni projelerle azami düzeyde faydanılmasını, kurumlar arası koordinasyonun en iyi şekilde sağlanmasını, kamu hizmetlerinin sunumunda çözüm odaklı olunmasını belirtti.


Kilis Valisi Süleyman Tapsız, konuşmasına devamla, “Kamu kurum ve kuruluşlarının gerçekleştirmiş oldukları yatırımlar hakkında aşama aşama bilgi vermeleri gerektiğini belirterek, çalışmalarından dolayı tüm kurum müdürlerine teşekkür ederek, 2015 yılının bir önceki yıla göre daha verimli ve başarılı geçmesini dileyerek sözlerine son verdi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568