Engelsiz Yaşam Vakfı da "Şiddete Hayır "dedi

Engelsiz Yaşam Vakfı & Sarıyer Marketler Zincirleri İşbirliğiyle “ Şiddete Hayır“ Sosyal Sorumluluk Kampanyası başlattılar.

Engelsiz Yaşam Vakfı da "Şiddete Hayır "dedi

Toplumumuz kanayan yarası “Şiddet ve İstismar” konularına dikkat çekmek, farkındalık yaratmak için üretilen ve üzerinde üç farklı renkle üç farklı soruna dikkat çeken tişörtler satışa çıktı. Tişörtlerin sağ tarafında bulunan  

Siyah Tişört üzeri Beyaz el işareti ile “Teröre Hayır”, 
Beyaz Tişört üzeri Kırmızı el işareti ile  “Kadına ve Çocuğa Şiddet ve İstismara Hayır”, 
Beyaz Tişört Yeşil el işareti ile de “Sokaklardaki Sadık Dostlarımıza Şiddete Hayır” 
mesajları veren 59.95  liralık t-shirt’lerin  satışından elde edilecek gelir ise bu konularda kullanılmak üzere Engelsiz Yaşam Vakfı’na bağışlanacak. 


1975’te kurulan “Sarıyer Market”   Yıllar geçtikçe Beşiktaş, ardından İstanbul’un farklı semtlerini  Akatlar, Etiler, Bahçeköy, Büyükdere, Küçükyalı, Uskumru köy… Hep müşterilerine dokunarak, hep onları memnun etmeye çalışarak. Rüzgârın kollarındaki hayal her gün daha da gerçek oluyor. Gün geliyor çocuklarımızın eğitimi için çaba sarf ediyor, gün geliyor çevreciliği Yeşil Nokta ödülüyle onurlandırılıyor.


Kampanyanın yüzü olarak ürünlerin tanıtımına destek veren Ceren Kaplakarslan  “Her gün haber bültenlerinde, gazetelerde terör haberlerini ve kadına, çocuklara, hayvanlara yapılanları gördükçe çok üzülüyorum. Bu konulara dikkat çekmek için bir nebze de olsa katkım olsun diye çabalıyorum” dedi.


Caner Budak


 
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568