‘En Sevgiliye’ anma gecesi düzenlenecek!

Murat Aşık/KÜTAHYA-5 Mart Pazartesi günü Dumlupınar Üniversitesi DPÜ - Evliya Çelebi yerleşkesi kapalı spor salonuna davetlisniz

‘En Sevgiliye’ anma gecesi düzenlenecek!

Kütahya Belediyesi her ay artarak devam eden kültür sanat programlarıyla büyük ilgi topluyor. 

Alanında uzman isimleri Kütahyalılar ile buluşturan belediye hazırladığı etkinlik takvimiyle 7’den 70’e herkese seslenmeye devam ediyor. Pazartesi günü önemli isimlerin katılımıyla ‘En Sevgiliye’ anma gecesi düzenlenecek. 

8 Mart Kutlanıyor
Önemli isimleri ve günleri unutmayan belediye 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de unutmuyor. Kütahya Belediyesi ve Kütahya’da yer alan birçok kurumun temsilcilerinin katılımlarıyla Kütahya’da rol model olan kadınlar başarı hikâyelerini anlatacak.

Belediye ayrıca o gün kurum ziyaretleri yaparak çalışan kadınları bir bir kutlayacak. Ayrıca saat 9’da başlayacak sergi ve kokteyl Hayme Ana Lokali’nde gün boyu sürecek. Bu programlara ek olarak Perşembe günü  saat 15.00’da ‘Benim Güzel Pabuçlarım’  ve Pazar günü saat 13.00’da ‘Aslan ile Fare’ çocuk tiyatroları sahnelenecek. Ayrıca Kütahya Belediyesi ve Kütahya İl Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlediği ‘Adalet ve Hakkaniyet Bağlamında Kadın’ programına DİB Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide Akbulut katılacak. Etkinler Hezar dinari Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568