Kadınlarda penis

Biraz müstehcen mi kaçar acaba?

Kadınların penisi olsaydı nasıl olur?

Yahut erkeklerin vajinası sorularını sorsam ya da sormaya kalksam..

Çoğu erkek arkadaşlarınızda duymuşsunuzdur; ‘’ben kadın olsaydım, kesin orospu olur, önüme gelene verirdim. ’diye (evet argo bir ifade ama masumca söylendiğini kabul etmek gerekir.)Bu lafı kadınlara, onlarla cinsel açıdan fütursuzca birlikte olmak için mi söylüyorlar? Biz uyanık kadınlar böyle düşünebiliriz.

Bu kadar art niyetli olmayalım. Onların asıl omurilik denilen beyni dengede tutan organı bacaklarının arasında olduğu için, böyle düşünmeleri çok doğal.

Hadi bir de konuya şu açıdan bakalım. Biz kadınların penisi olsaydı, eminim ki Venüs gezegeninden gelen duyarlılığımızla, içgüdüsel olarak ne kadar spermlerimizi dağıtma eğilimi gösterirsek gösterelim, bize bacaklarını açan her erkekle beraber olmazdık.

Yine kadınsal duyarlılığımız bu spermleri korur, saklar ve onları hak edecek bir erkeğin vajinasına bırakırdık.

Önce beğenir aşık olur, ölçer, tartardık ve cinsellik tek amacımız olmazdı. Cinselliğe bakışımız kutsal bir bütün olup karşılıklı enerji akımıyla yaratacağımız her defasında yenilenen hayati işiğı olurdu ilişkilerimizde.

‘’Bu erkekle olacağım ama hasta mı, benden hamile kalır mı, spermlerim hak ettiği yeri bulur mu, onlara nasıl davranır ?’’ gibi sorular, tek gecelik içgüdülerimizin temelini oluştururdu.

Bu yüzden bu kafa karışıklıklarıyla uğraşmamak için bir erkeğe bağlı kalıp, tek eşli olmaya 
devam ederdik.

Tecavüz diye bir şey kesinlikle olmazdı. Erkeklerin olur olmaz histerik bir şekilde bacaklarını açmaları, bize tiksinç bile gelebilirdi.(beyinler aynı dikkatinizi çekerim, sadece organlar yer değiştiriyor)

Burada demek istediğim şu; erkek ya da kadın, hangi cinsel organa sahip olursak olalım asıl üstünlük, güçlü iradeye sahip ve duyarlı olmaktan geçiyor.

Düşünce, düşünme şekillerinden.

Duyarlı ve duygusal hislerden insanlığa sadık kalınarak cinselliği yaşamaktan.

Bundan sonra eşitlik kavgası kendiliğinden eriyecek zaten.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayla Türkmen - İstanbul
Ayla Türkmen - İstanbul - 3 ay Önce

Eşitlik kavgası kendiliğinden eriyecek... ne güzel bir sözcük. Dizi kutluyorum üniversitede çok okunuyorsun veee seviliyorsun. Çığlığımız duyulsun

banner441

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568