Bora apart

Bodrum'da bir Cennet... Şimdi Bora Apart'ta olmak vardı.

Bora apart
 Sakin ve huzurlu bir tatil mi istiyorsunuz. Bora Bora Apart'ın bulunduğu Bitez, Bodrum'un en sakin yöresidir. Deniz, kum, güneş ve sahildeki restoranları ile aradığınız huzuru bulabileceğiniz bir yerdir, Bitez. 
 Yazın o sıcak günlerinde güzel bir sahilde denizin keyfini huzur içinde çıkarabilir, akşamın ılık havasında balkonunuzda sessizliğin sesini dinleyerek içkinizi yudumlayabilirsiniz. Veya günün sıcağını serin odanızda dinlenerek, çılgın bir gece için enerji depolayabilirsiniz. Çünkü sizi eğlenceyle dolu uzun bir gece bekliyor. 
  Beklentiniz ne olursa olsun Bora Bora Apart Otel sizin için tasarlandı. Bora Bora Apart Otel, Bodrum'un sakinliği ile tanınan Bitez'de yer alıyor. 
     
   Bora Bora Apart Otel'den söz edelim önce. Beyaz Konya taşı ile ahşabın uyumu, otelin ana karakterini oluştururken ağaçlarla çiçeklerin süslediği bahçe bu karakteri tamamlıyor. 2 adet ikişer kişilik, 8 adet dörder kişilik ve 1 adet de altışar kişilik apartlar yatak odası, salon, mutfak, banyo, WC'si ve ADSL hizmeti ile ev ortamı sunuyor. Apartların kavurucu sıcaklardaki serin atmosferi yanında ahşaptan yapılan geniş balkonları diğer karakteristik bir özellik taşıyor. Bora Bora Apart'ın fiziki özellikleri kadar yaşam biçimi de dikkat çekicidir. Otelimizi tercih edenler bizim için müşteri değil konuktur. Yaz akşamlarının o doyumsuz saatlerini bahçede geçiren konuklarımızın kısa süre sonra kendilerini geniş bir ailenin bireyleri gibi hissetmeleri de, sözünü ettiğimiz yaşam biçiminden olsa gerek. Hangi otelde sabahın erken saatinde fırından taze ekmek almaya giden misafirlerimiz dönüşünde diğer misafirleri de kahvaltıya davet eder ? Veya hangi otelde misafirler otelin mutfağını kendi mutfakları gibi kullanarak akşam yemeği hazırlar ve diğer misafirleri de davet eder? 
  Bu sıcacık ortamı sadece Bora Bora'da bulabilirsiniz. Çünkü Bora Bora'nın işletme anlayışı geleneksel Anadolu konukseverliğinin ta kendisidir. 
 Sakin ve huzurlu bir tatil mi istiyorsunuz. Bora Bora Apart'ın bulunduğu Bitez, Bodrum'un en sakin yöresidir. Deniz, kum, güneş ve sahildeki restoranları ile aradığınız huzuru bulabileceğiniz bir yerdir, Bitez. Bora Bora Apart'ta kalan konuklarımız, günün sıcak saatlerini denizde geçirmek istiyorlarsa en fazla 30-40 metre yürüyecekler. Sahil kenarındaki restoranlardan yayılan ve rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmış müzik eşliğinde denizin ve güneşin keyfini doyasıya çıkarabilirler. Gün batmaya yakın apartlarına döndüklerinde konuklarımızı, ağaç ve çiçeklerden oluşan bir bahçe veya ahşaptan geniş balkonları bekliyor. Dilerlerse bahçede veya kafeteryanın önünde diğer konuklarla koyu bir sohbete dalabilirler. Ya da balkonlarında doyumsuz yaz akşamlarının keyfini çıkarabilirler. Diyelim tatil beklentiniz gündüz ve gece farklı. Gündüz sakinliğinde depoladığınız enerjinizi, gece harcamak istiyorsunuz. Tercihiniz yine Bora Bora Apart olacaktır. Yazın kavurucu sıcağında taş duvarların serinliğini başka nerede bulabilirsiniz ki? Gün boyu serin odanızda dinlendiniz ve sıra Bodrum'un çılgın geceleriyle tanışmaya geldi. Dingin bir ortamdan çılgın bir ortama geçmek için sadece 15 dakikaya ihtiyacınız var. Çünkü Bitezle Bodrum arası o kadar. Sabahın ilk ışıklarıyla geri döndüğünüzde sizi yine dingin ve sıcak bir ortam bekliyor olacak. Bora Bora Apart'ın kafeteryasındaki ev yemekleri. Balkonunuzdan “Satı Teyzeeeee, canımız mantı çekti...” veya, “Satı teyzeee bir gözleme açsan da yesek” demeniz yeterli. Ya da canınız ne istiyorsa. Satı teyze kim mi? Onu gidince tanıyacaksınız.
Adres:
Şah Caddesi Defne Sokak 
No:39 Bitez 
Bodrum / Muğla
İletişim:
0252 363 99 99 
0252 363 86 86 
0252 363 79 42
e posta:
info@boraapart.com
sultan@boraapart.com 
bersun@boraapart.com 
Şimdi Bora Apart'ta olmak vardı... Bora Apart tatildeki eviniz olacak
  
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2012, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568