Her dalda iddialıyız

Kilis Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreti M.Ali Eryılmaz'ın spordaki başarısıda konuşuluyor...

Her dalda iddialıyız


Kilis’te spora ve sporcuya verdiği değerle sporun lokomotifi durumunda olan Kilis İl Özel İdare Gençlik Spor Kulübü her branşta sporcuların yanında olmaya devam ediyor.

Ramazan ayı boyunca da çalışmalarına ara vermeden devam eden sporculardan Tekvando ve Güreş takımı sporcuları ilimizi temsilen Türkiye Şampiyonalarına katılacaklar.Basketbol ve voleybol takımları yerel Lig müsabakalarına  devam etmektedirler.

Kilis’e yakışır sporcuların yetişmesi için gerekli her türlü desteği sağlayacaklarını söyleyen Kilis İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Eryılmaz: “İl Özel idarsi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz.

Çocuklarımızın kötü alışkanlık edinmesine engel olmak ve şehrimizin hak ettiği şekilde temsil edilebilmesi için de elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.”dedi.

Ayrıca Kilis İl Özel İdaresi Gençlik Spor Kulübü Antrenörü ve Spor sorumlusu Mustafa Tohumcu: “Kulüp Başkanımızın sağladığı imkanlarla her branşta iddialı sporcular yetiştirip Kilisimizi hak ettiği gibi temsil edeceğiz.Kilisimizde spor yapmak isteyen gençlerimizin ilk aklına gelen kulüp biziz.Bunun da devam etmesi için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.”dedi.Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568