Özüberk Ailesi Tarafından Verilen İftar Yemeği

Kilis Valisi Yusuf Odabaş, Özüberk Ailesi tarafından, Şehit Hasan ÖZÜBERK Anadolu Lisesinde verilen iftar yemeğine katıldı.

 Özüberk Ailesi Tarafından Verilen İftar Yemeği

30.04.2010 tarihinde Tunceli İli Nazimiye İlçesi Sarıyayla Karakolunda kahramanca çarpışarak şehit düşen karakol komutanı  jandarma kıdemli astsubay başçavuş  Hasan ÖZÜBERK’in adının verildiği Şehit Hasan ÖZÜBERK  Anadolu lisesinde ailesi tarafından bir iftar yemeği verildi.

İftar yemeğine Kilis Valisi  Yusuf ODABAŞ, millet vekilleri Fuat KARAKUŞ  ve Ahmet Salih DAL, Garnizon Komutanı  J.Yrb.Murat ÇOLAK, Belediye Başkanı Abdi BULUT,  Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, il genel meclis üyeleri, daire amir ve memurları ve davetliler katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Kilis Valisi Yusuf Odabaş, “Kahramanca çarpışarak şehit düşen Hasan Özüberk’in adı, böyle bir yapıya verilerek yaşatılacaktır. Bu eğitim-öğretim döneminde hizmete girecek olan Anadolu Lisemize 120 kayıt yaptırıldığını öğrendim. Tabi Ülkemizde terör olaylarının yaşanması üzücüdür.


Terörden kimse bir şey elde edemeyecektir. Ben bu vesileyle şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568