5 günde 3. Baskı

“Batuhan Bilgiç’ten okurlarına talihsiz bir mektup...”

5 günde 3. Baskı

Türk yeraltı edebiyatının yeni simalarından Batuhan Bilgiç, ilk kitabı ÇATI’nın ardından Beat’ten yeraltı edebiyatına, Kerouac’tan Sade’a kadar dünya edebiyatının etkisi altında kalan sıradışı yazarlar kuşağının Türkçedeki önemli bir temsilcisi olarak yayınladığı ilk romanı NASIL DÜŞTÜĞÜMÜ HATIRLAMIYORUM ile Türk edebiyatına ve okur dünyasına çok hızlı bir giriş yaptı.

BATUHAN BİLGİÇ’in yeni kitabı 15 günde 3. Baskı’sını gerçekleştirdi.

Bu şaşırtıcı başarı karşısında yazar, okurlarıyla duygularını paylaştığı bir mektupta (www.bit.do/dusus) “Beğenmekten ziyade rahatsız olmanızı diliyorum.” ifadelerini kullandı. Bilgiç, okurlarının mektubuna açık ve samimi cevaplarını bekliyor: 
@BilgicBatuhan 
/batuhan.bilgic.35


KİTABIN ARKA KAPAK YAZISI

“Batuhan Bilgiç'in çok çarpıcı bir üslubu var. Kuşağının en iyi örneklerinden..." MARİO  LEVİ

Soyup duşa soktum. Henüz gözlerini açamamıştı. Koray’ın yardımını hemen reddetmiş, kendi başıma kolaylıkla halledeceğimi söylemiştim.

Soğuk suyu sonuna kadar açıp duşun içine yığılmış bedeni yıkamaya başladım.

Bacaklarını kendisine doğru çekti. Ellerini hafifçe kaldırıp saçları arasında gezdirirken göğüs uçları dikleşmiş, nefes alış verişleri düzene girmişti.

“Bebeğim beni duyuyor musun? İyi misin?”

Gözleri aralandı. Yüzüne dökülmüş saçlarını iki yana ayırarak kollarını bana doğru uzattı. Duş başlığını yerine takarak sıkıca sarıldım.

Onu üzmemek için isteklerine bağnazca itaat ediyordum. Üzerimdeki tişört ıslanınca çıkarıp klozete doğru fırlattım.

Sert göğüs uçları boynumun hemen altında serin serin sürtünürken içki kokan ağzına ağzımı yapıştırdım. Kusmuktan eser yoktu, yalnızca kesif alkol kokusu…

Şehvetli bir sevişme, aşk ve yahut birbirimizi arzulamaktan eser yoktu. İhtiyaçlar… Birbirimize daima ihtiyacımız vardı.

Şehre ilk geldiğimde tanımıştım onu.

Koray’la da ben tanıştırmıştım.


nasıl Düştüğümü Hatırlamıyorum
Batuhan Bilgiç
Roman
160 sayfa
11 TL
ISBN 978-605-143-187-1 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2016, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568