abm yayınevinden Doğada Saklambaç

Elmas Nida Baykal Alkan/İSTANBUL-Gözlerim çok keskindir diyenlerden misin? Zor görevleri başarmada üstüne yok mudur?

abm yayınevinden Doğada Saklambaç

O zaman bu kitaba bayılacaksın! Çocukluk yıllarının en sevilen sokak oyunu saklambaç, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştiren abm Yayınevi’nin yeni çıkan etkinlik kitabı Doğada Saklambaç ile günümüz çocuklarıyla buluşuyor.

Kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmez sokak oyunu şüphesiz saklambaçtı. Günümüz çocuklarının ise bu oyunu artık sokaklarda oynadığını pek söyleyemeyiz. abm Yayınevi’nin yepyeni etkinlik kitabı Doğada Saklambaç’ın birbirinden renkli çizimlerle süslenmiş sayfalarında da birçok hayvan saklanıyor ve onları bulup kaç tane olduklarını verilen alana yazmak gerekiyor. Çocukları saklambaç oyunuyla buluşturan kitap,  fark etme ve sayma yeteneklerini test etmeye yardımcı olarak eğlence dolu saatler vadediyor.

Agnesse Baruzi tarafından tasarlanan tam sayfa müthiş detaylı illüstrasyonlar ile farklı doğal habitatların ve muhteşem labirentlerin resmedildiği birbirinden renkli çizimlerle süslenmiş sayfalarda birçok hayvan gizleniyor. Şimdi dikkatle onları bul, kaç tane olduklarını say, sonra da kitabın arkasındaki cevaplara bakarak ne kadarını bulabildiğini kontrol et! Çöllerden kutuplara, vahşi ormanlardan okyanusların derinliklerine kadar bulman gereken yüzlerce hayvan var! Ne duruyorsun, haydi başla!

Kitap Adı: Doğada Saklambaç
Yazan ve Resimleyen: Agnese Baruzzi
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 56
Ebat: 21 cm x 29,7 cm
Etiket Fiyatı: 24,90 TL
Yayınevi: abm Yayınevi

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568