“Aşktan Ötürü” okurları ile buluştu

Dilara Ertürk / ANKARA -Yönetmenlik kariyerinin yanı sıra kaleme aldığı yazılarını kitaplaştıran Meta Akkuş, Panora AVM’de düzenlenen imza gününde okurları ile buluştu. 

“Aşktan Ötürü” okurları ile buluştu

Dünyaca ünlü yönetmenler ile çalışan, Chanel, Calvin Klein, Paşabahçe gibi birçok markanın reklam filmlerinin metin yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenen Meta Akkuş, “Aşktan Ötürü” kitabının imza günü için Ankara’ya geldi.

Panora AVM’de okurları ile buluşan Akkuş, “Çocukluğumdan bu yana biriktirdiğim yazıları güvenli bir yerde saklamak fikri ile Aşktan Ötürü kitabını çıkardık.

Derlemesi çok uzun yıllar sürdü. Ben Aşktan Ötürüyü kendisini bulmak isteyenlerin hazinesi olarak değerlendiriyorum. Kaleme aldıklarım umarım herkesin kendi yolcuğunda yardımcı olur” dedi.

Ankaralıların sanata ve sanatçıya bakış açısını değerlendiren Meta Akkuş, “Ankara Başkent olmasının yanı sıra seyircisiyle, okurları ile kültürel bakış açısı olan insanları ile çok kıymetli bir yer.

Bugün Panora AVM’de bizleri yalnız bırakmaya herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu. Yeni çekeceği reklam filmleri için hazırlığa başlayan Meta Akkuş, güzel sürprizler yapacağını da müjdeledi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568