"Aşktan Ötürü" okurları ile buluşuyor

Dilara Ertürk / İstanbul - Dünyaca ünlü markaların reklam yönetmenliğini yapan Meta Akkuş, “Aşktan Ötürü” kitabı ile Panora AVM’de okurları ile buluşacak.

"Aşktan Ötürü" okurları ile buluşuyor

Chanel’den Calvin Klein’a bir çok lüks markanın dünyada yayınlanan reklam filmlerinde metin yazarlığı ve yönetmenlik yaparak ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden Meta Akkuş, şiir derlemelerinden oluşan kitabı ile büyük ilgi görüyor.

Kıraç, Gece Yolcuları ve Levent Yüksel gibi başarılı isimlerin klip yönetmenliğini de üstlenen ünlü yönetmen ilk kitabının heyecanını Ankaralılar ile Panora AVM’de paylaşıyor.

“Aşktan Ötürü, kendisinde kendisini arayanların özüne ulaşma ihtimalini artıran bir kitap” olarak tanımladığı yeni kitabının imza günü için Ankara’ya gelecek olan Akkuş, “Çocukluğumdan bu yana biriktirdiğim tüm yazılarımı bir araya getirmek yıllarımı aldı.

Ancak tüm bu yazıların güvenli bir yerde olması gerekiyordu bunun da en doğru yöntemi onu kitap haline getirmekti” dedi.


Çocukluğundan bu yana biriktirdiği yazılarını “Aşktan Ötürü” kitabı ile bir araya getiren Meta Akkuş, 7 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te Panora AVM’de düzenlenecek imza günü ile Ankaralı kitapseverler ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568