Bu Yaz tüm aile “Pena Yayınları” okuyacak

Pena Yayınları, gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını yayımlamaya ve sürükleyici kitaplarıyla okuma ziyafeti sunmaya ediyor. 

Bu Yaz tüm aile “Pena Yayınları” okuyacak

Hem birbirinden eğlenceli ve renkli okul öncesi kitaplarıyla hem gençleri maceradan maceraya davet eden romanlarıyla hem de sürükleyici özgün eserlerle yetişkinleri buluşturan Pena Yayınları, yayımladığı kitaplarla 2017’nin yaz aylarında kendinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

“Yaz Aş(ı)kları”na kitaplar:
'Frankie Presto'nun Sihirli Telleri' ile sahilde aşk şarkıları 
Müziğin, tıpkı sevgi gibi, yaşayan her canlıyı etkileme gücü vardır
New York Times'ın çok satan yazarı Mitch Albom, bu kitabında dünyaya ayak basmış en büyük gitarist Frankie Presto'nun ve altı sihirli teliyle değiştirdiği altı hayatın hikâyesini masalsı bir şekilde anlatıyor.
Bir melodi duyduğunuzda başınızı kaldırmanızın, bateri sesi duyduğunuzda ayağınızla ritim tutmanızın bir sebebi var. Çünkü bütün insanların içinde müzik vardır. Eski gitarı ve altı sihirli teliyle 1940'lardan 1960'lara kadar okuyucuları büyüleyici bir yolculuğa çıkaran Frankie'nin hayatı okurları bekliyor.

Rüya ve Gerçeklik Arasında Yaşanan Bir Aşk Hikâyesi: “HAYALPERVER”
Amerikalı yazar Lucy Keating'in ilk romanı Hayalperver, Pena Yayınları’yla okuyucularla buluştu. Rüya ve gerçeklik arasında yaşayan iki tuhaf insanın anlaşılmayı bekleyen aşkını konu olan kitap, okuyucuları uzun bir rüyaya çıkarıyor.

Birbirlerine âşık oldukları için Natasha ve Daniel'a siz daha çok âşık olacaksınız! “GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR”
New York Times'ın çok satan yazarı Nicola Yoon'un göz kamaştırıcı yeni romanı “GÜNEŞ DE BİR YILDIZDIR” Pena Yayınları tarafından okuyucuyla buluştu. 
Âşık olmak ve geleceği aramak üzerine büyüleyici bir hikâye olan “Güneş de Bir Yıldızdır” tam da sevginin içinde kaybolmayı seven çağdaş genç okuyucular için. 

Hayatınızda birkaç saniyeliğine denk geldiğiniz kişi ya beraber olmanız gereken kişiyse? 
“ÖZLEDİM SENİ” okurlarını bekliyor.
İngiliz yazar Kate Eberlen'in kaleminden çıkan ve Pena Yayınları’yla okuyucularla buluşan “Özledim Seni” Tess ve Gus'ın tutku dolu aşklarını okuyucularla paylaşan sürükleyici bir roman.

Yazın “Aşk Bombası” Sarah Jio’dan!
Duygusal aşk hikâyelerinin usta kalemi Sarah Jio’dan Mart Menekşeleri ve Sahildeki Kulübe
Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve eserleri 30 ülkede yayımlanan Sarah Jio’nun Mart Menekşeleri ve daha önce Yağmur Sonrası adıyla basılmış ve şimdi Sahildeki Kulübe adıyla yeniden yayımlanan romanları Pena Yayınları tarafından raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Bu yaz iyi ki “Omni Diyeti var”
Omni Diyeti ile 2 haftada 5,5 kilo vereceksiniz
Omni Diyeti, hastalıklarla mücadele eden taze sebze, meyve türü gıdalarla beyni uyanık tutup kasların ve organların yüksek kondisyonda çalışmasını sağlayan yüksek kaliteli proteinleri birleştiren basit bir beslenme planıdır. 
Yüzde 70 bitki temelli gıdalar ile yüzde 30 protein oranı sayesinde enerjiyi artırır, hastalık riski azalır, beyin ve hormon fonksiyonları düzenlenir ve ciddi miktarda kilo vermeyi sağlayan Omni Diyeti tüm vücut sağlığına baştan aşağı katkıda bulunuyor.

Plajda gerilim sevenlere:
“Öğretmen”: Bu son Ders Olacak!
Ardı ardına gelen tüyler ürpertici cinayetlerle tüm şehir diken üstündedir. Komiser Adrian Miles ve Komiser Yardımcısı Imogen Grey şehirlerinde güveni tekrar sağlamak için cinayetler arasındaki ilişkiyi kurup davayı çözmeye çalışırlar. Her adımda yolsuzluk, yozlaşma, işkence ve yalanla karşılaşan Miles ve Grey, bilmek istemedikleri karanlık sırlarla da yüzleşmek zorunda kalırlar. 
Ama belki de bazı sırların gömülü kalması daha iyidir. 
Peki, cinayetlerin sebebini öğrendiklerinde yine de katili durdurmak isteyecekler mi?
Özgün anlatımıyla, gerilim romanlarının yeni kraliçesi olarak görülen Katerina Diamond’ın ilk romanı Öğretmen, akıcı, şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu hikâyesiyle “Vay canına!” dedirtecek bir roman.

Elinizden bırakamayacağınız psikolojik bir aşk ve gerilim romanı! “ÖNCEKİ KIZ”
Gizemli yazar JP Delaney'nin “Önceki Kız” kitabı Pena Yayınları’yla raflarda yerini aldı. Grinin Elli Tonu ve Trendeki Kız okurlarının elinden bırakamayacağı “Önceki Kız” hayatlarında bir dönüm noktasında olan ve tercihleri benzer iki kadının yani Emma ve Jane’nin gizemli hikâyelerini konu alıyor.

Yazın yeni yerler keşfetmek isteyenlere:
VABESTE
“Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası” 
İspanyol yazarlar Francesc Miralles & Care Santos'un birçok dile çevrilen romanı “Vabeste” PENA Yayınları tarafından geçtiğimiz ay okuyucuyla buluştu.
Ailesini trafik kazasında kaybeden 36 yaşındaki Iris’in paramparça olmuş hayatına son vermek üzereyken tesadüfen fark ettiği bir kafeye girmesiyle hayata dair keşfettiklerini anlatan roman yetişkinler için bir peri masalı niteliğinde. 
“Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası” adındaki bu kafede Luca isminde bir İtalyanla tanışan Iris, altı gün boyunca kafenin altı farklı masasında Luca’yla sohbet eder. 6 gün boyunca hayatını yeniden düşünmeye başlayan Iris, kafede tanıştığı Luca sayesinde mutluluğun kapısını yeniden aralar.

Okurken hayatınızın geri kalanını sıkça düşündürecek “Vabeste” yazarları; Francesc Miralles & Care Santos gerek yarattıkları karakterlerle gerekse duru anlatımlarıyla okuyuculardan tam not alacaklar.

Çocuklara yaz aylarında şenlik tadında kitaplar:
“Çubuk Köpek Donut Peşinde”
Komik ve eğlenceli hikâyeleriyle büyükleri bile içinde olmaya çağıran, çocukların vazgeçilmez dostu “Çubuk Köpek”in yeni macerası, “Çubuk Köpek Donut Peşinde” raflarda yerini aldı. Serinin 5’inci ve son kitabı çocuklara okurken eğlenmeyi vadediyor. 

“Biricik Bitirim ve Kayıp Efsane Adası”
Balık tutarken büyükbabasının botunun batmasıyla kaybolan Biricik Bitirim’in hikâyesi sadece çocuk okuyucular için değil aynı zamanda küçük çocuklar gibi hissetmek ve Kayıp Efsane Adası’nda Biricik Bitirim’le seyahat etmek isteyen yetişkinler için de...

Julius Zebra Bu Kez Britanya’ya Karşı
Çizer Gary Northfield’ın çocuklar için yazdığı grafik romanı “Julius Zebra Britanyalılara Karşı!” raflardaki yerini aldı. İlk kitapta Romalı askerler tarafından arenada savaşmaları için tutsak alınan ve kısa sürede halkın sevgisini kazanan Julius Zebra ve arkadaşları, özgürlüklerini kazanmak için her şeyi yapıyor. Komik ve aksiyon dolu maceraların ardından ikinci kitapta da özgürlük mücadeleleri devam ediyor ve şimdi özgürlüklerini kazanmak için yapmaları gereken son bir görev var. O garip ve uzak yere gitmeleri gerekiyor: BRİTANYA’ya!

Batuhan ZÜMRÜT

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 01:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568