Çocuklar bu videoyu çok sevecek!

Pena Yayınları, “Çocuk Köpek” serisinin eğlenceli tanıtım videosunu yayınladı.

Yayımlandığı günden itibaren çocuklar tarafından çok sevilen “Çubuk Köpek” serisinin videosu Pena Yayınları’nın resmi YouTube sayfasında ve çocuk TV kanallarında yayınlandı.

Çubuk Köpek ve aylak dostlarının maceralarını anlatan Çubuk Köpek serisi gün geçtikçe çocukları bir kez daha zekâsı, cesareti, sadakati ve komikliğiyle büyülemeye devam ediyor.

Kahkahaya boğan aynı zamanda hüzünlendiren hikayeleri okurken, her şeyden önce karnınız acıkacak. Birbirinden farklı yemeklerin peşinde maceraya atılan çubuk köpeklerin videosunu çocuklar çok sevecek.

Seslendiren: Sinan Divrik (Seslendirme Sanatçısı)

Pena Yayınları Hakkında
Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.


https://www.penayayinlari.com/


Batuhan ZÜMRÜT

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 01:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568