Ersa, 2018’de herkesi “Düşler Ülkesi”ne davet ediyor

Gökhan Doğru/İSTANBUL-Ersa, her yıl hikayelere hayat veren defter ve takvim projesine; dünya edebiyatının değerli yapıtları “Küçük Prens”, “Alice Harikalar Diyarında” ve “Sherlock Holmes”un ardından bu sene “Peter Pan ile Wendy”nin ilham dolu hikayesiyle devam ediyor.

Ersa, 2018’de herkesi “Düşler Ülkesi”ne davet ediyor

İskoç yazar James Matthew Barrie tarafından kaleme alınan “Peter Pan ile Wendy” orijinal eserinden ve Nihal Yeğinobalı tarafından Can Çoçuk Yayınları için çevirilen Türkçe baskısından alıntıları içeren defter, 12 farklı illüstratörün eşsiz karakter çizimleriyle birlikte sunuluyor. Yeni yıl itibarıyla kullanıcısıyla buluşan deftere “Peter Pan ile Wendy” konseptli 2018 takvimi eşlik ediyor. 

Ersa’nın 2012 yılından bu yana mimariden endüstriyel tasarım ve modaya, grafik tasarımdan fotoğraf ve müziğe uzanan geniş bir yelpazede amatör ve profesyonel sanatçıları bir araya getiren Box in a Box Idea projesinin çatısı altında hayata geçirilen “Peter Pan ile Wendy”, yeni yılda Düşler Ülkesi’ne yolculuk yapmak isteyenler için shop.ersamobilya.com adresinde satışa sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568