Faruk Acarsoy kitabı " Cinsel Kimya "

Ayıp hatta günah kabul edilir.

Faruk Acarsoy kitabı " Cinsel Kimya "

Düşük kolestrol, huzurlu bir yuva, sadık dostlar, kırmızı bir otomobil, gergin karın kasları, sağlıklı bir bünye, üniversite diploması…

Günümüz insanının, iç ve dış dünyasının ihtiyaçları saymakla bitmez. Ancak, kişisel şifanın en önemli yapı taşlarından biri olan orgazm, çoğu zaman göz ardı edilir. 

Ayıp hatta günah kabul edilir. Peki kendi hazzına değer vermeyi bilmeyen birisinin başkasının yaşamına değer verebilmesi
mümkün müdür?

monakitap
Cinsel Kimya
Faruk Acarsoy
Kişisel Şifa
Eylül 2016
240 Sayfa
978-605-9709-39-2

ORGAZM ÖĞRENİLİR Mİ?
Mona Kitap, Alfa Yayın G rubu’nun bir markasıdır . Dünyanın pek çok yerinde tabu olarak görülen, konuşulmayan, varlığı bilinen ama bireyin yaşamında olup olmadığı dahi tartışılmayan “orgazm olmak” öğrenilir mi?

Faruk Acarsoy’dan cesur bir manifesto:

Orgazm yaşamın ilahi enerjisidir!

NLP ve Tao eğitmeni Faruk Acarsoy, orgazm hakkındaki gerçekleri ve cinsel kimyanın gücünü bu kitapta anlatıyor. Cinsel açıdan mutlu bireylerin aslında dikta rejimleri için nasıl bir tehlike arz ettiğinden tutun da, kadın hareketinde orgazma varana dek, birçok bilgiye yer vermiş. Yine kendi bulduğu nefes teknikleriyle, orgazm olmayı öğrenmek üzerine danışanlarıyla yaşadığı deneyimlerinde yer aldığı eser, kişisel şifa dünyasında Türkiye’de alanında yayınlanmış ilk kitap olma özelliği de taşıyor.

* Cinsel mutluluk=mutlu bir toplum formülüne giden yolda hangi düşünce kalıplarınıyıkmamız lazım?
* Orgazm olmak öğrenilir mi?
* Cinsel yaşamda egonun rolü nedir?
* Dişi-kadın olmak mümkün mü?
* Seks fobilerimizi nasıl yeneriz?
* Nefes teknikleri ve telkinin cinsel kimyadaki rolü nedir?


Bütün yasaklamalara ve koşullamalara karşın insan ruhu Yaradan’ıyla bütünleşmeyi ve bunun yollarını aramayı sürdürür.

Bilinçaltı ve genetik kodların binlerce yıllık kültürlerle baskılanamamasının ilahi bir yapısıdır bu. Doğanın kanunları tecelli etmeye devam eder.

Manevi hazza ulaşmak bütün insanların ortak güdüsüdür.

Suyun yolunu ne kadar değiştirirseniz değiştirin o varması gereken yere gider. Bütün engellere rağmen…

Seks en yüce ibadettir. Bunu öğrenin. Kadın ve erkek olarak, insan olarak maddi hazzınızı saygı, sevgi ve vecd havasında yaşayın. Bütün yasaklardan, ayıplardan, günahlardan arının, soyunun, etinizden kemiğinizden soyunun, ruhunuzla sarılın eşinize…

 Ayıplar, günahlar ve yasaklar olduğu sürece ruhunuzun özgürce birleşmesi mümkün değildir. Seviştiğiniz beden bir insan olabilir ama gerçekte seviştiğiniz, bütünleştiğiniz Yaradan’ın ışığıdır. O ışıkla bütünleşmektir manevi hazzın gerçek anlamı…


FARUK ACARSOY
1980 yılından itibaren, kişisel gelişim ve dönüşüm süreçleriyle ilgili farklı eğitimler aldı. 1986 yılında öğrendiği Neuro Linguistic Programming (NLP) ile birlikte Tao çalışmalarını sürdürdü. NLP’yi kurum içi eğitimlerde kullanıyor.

Özel olarak geliştirdiği “Duygular ve Neuro Linguistic ile Duygu Yönetim Sistemi”, “Micro Yüz İfadeleri Okuma”, “Ego Gelişimi” gibi konularda bireysel ve kurumsal olarak eğitmenliğe halen devam etmektedir.

NLP'nin yanı sıra Tao çalışmalarını da danışanlarıyla paylaşıyor.

“Taocu Şifa-Nefes” ve “Qi Gong” alanlarında hizmet vermektedir.Başak Bıcak


 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2016, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568