Francesc Miralles & Care Santos'un romanı “Vabeste”

“Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası”

Francesc Miralles & Care Santos'un romanı “Vabeste”

“Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası” 

İspanyol yazarlar Francesc Miralles & Care Santos'un birçok dile çevrilen romanı “Vabeste” 

PENA Yayınları tarafından okuyucuyla buluştu.

Ailesini trafik kazasında kaybeden 36 yaşındaki Iris’in paramparça olmuş hayatına son vermek üzereyken tesadüfen fark ettiği bir kafeye girmesiyle hayata dair keşfettiklerini anlatan roman yetişkinler için bir peri masalı niteliğinde. 
“Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası” adındaki bu kafede Luca isminde bir İtalyanla tanışan Iris, altı gün boyunca kafenin altı farklı masasında Luca’yla sohbet eder. 6 gün boyunca hayatını yeniden düşünmeye başlayan Iris, kafede tanıştığı Luca sayesinde mutluluğun kapısını yeniden aralar.
Okurken hayatınızın geri kalanını sıkça düşündürecek “Vabeste” yazarları; Francesc Miralles & Care Santos gerek yarattıkları karakterlerle gerekse duru anlatımlarıyla okuyuculardan tam not alacaklar. 

Kitap İçin Ne Dediler?

AQUA
“Mutluluk üzerine küçük bir ders veren ve kalbe işleyen bir hikâye.” 

CUERPO MENTE
“Okuyanın hayatını değiştirecek içeriğe sahip nadir kitaplardan biri…”

MENTE SANA
“Gündelik hayatta mutluluğa ulaşmanın sırrı burada.”

PSYCHOLOGIES
“Toplumun hırçın doğasını kıran spiritüel ve psikolojik bir terapi.” 

SALUD VITAL
“İlham verici bir roman… Gündelik mutluluk üzerine kısa bir ders veriyor…”

Kitap Hakkında
Tüm ailesini bir kazada kaybeden 36 yaşındaki Iris hayatının paramparça olduğunu düşünmektedir. Dünyanın onun için hiçbir anlamının olmadığı bir günde, bir daha eve dönmemek üzere sokaklara çıkar. Tam delice bir şey yapmayı aklından geçirirken sokakta daha önce hiç farkına varmadığı bir kafe görür. Kafenin ilginç bir adı vardır; Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası. Kafe o kadar ilgisini çeker ki hemen içeri girer. Kafede Luca isminde bir İtalyanla karşılaşır ve altı gün boyunca kafenin altı farklı masasında onunla sohbet eder. İşte tam da bu noktada başlayan harika şeyler bu kafeye vabestedir. 

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz.

Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

https://www.penayayinlari.com/


Batuhan ZÜMRÜT

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568