“Gecede Saklı Yalnız Aşklar ” okuyucuyu büyüledi

“Gecede Saklı Yalnız Aşklar ” okuyucuyu büyüledi

“Sanki bir laf etsek birbirimize sarılıp ayrılmayacakmışız gibi bir his vardı aramızda. Bunu düşününce ister istemez ürperdim.

Bunu kendi kafamda uydurmadığımı hissettiren bakışları, ona baktığımda bana mıhlanıyordu ve bu durum beni daha da karanlık ve dipsiz bir kuyuya atıyordu. “ cümleleri ile damga vuran kitap Roma, Venedik ve İstanbul’da geçen bir aşk öyküsünü ele alıyor. 

Yazar Adil Yıldırım’ın kaleme aldığı roman “Gecede Saklı Yalnız AşklarDoğan Novus etiketiyle okuyucuyla buluşmasının ardından kitapçılarda şimdiden tükendi.

"Gecede Saklı Yalnız Aşklar" okurlarını bir erkeğin ruhunda yolculuğa çıkartmaya hazırlanıyor. "Gecede Saklı Yalnız Aşklar" çağdaş, sevecen, genç, erişkin ve sevginin içinde kaybolmayı seven okuyucular için mükemmel bir roman niteliğinde. 272 sayfadan oluşan kitap ile okuyucu romanın başkarakteri Bora’nın hayatındaki değişimlere tanıklık ediyor.

Bazı kadınların aşkı erkeği ürkütür, en serseri olan adamı bile. Çok gerçektir, çok çıplak, çok yabani ve ateşli. Gisella, öyle bir kadındı. Üstünden yaşına uygun çocuksuluğu attığında öldürücü olacaktı…”

Ayşe Tatlıcı Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568