“Gökte Yıldız Yerde Ateş” TÜYAP 11.Adana Kitap Fuarında

Şair, Yazar Ayça Öztorun 9 Ocak SALI, 11 Ocak PERŞEMBE, 13 Ocak CUMARTESİ günlerinde TÜYAP 11. Çukurova Kitap Fuarında Çukurova Belediyesi standında romanını imzalayacak.

“Gökte Yıldız Yerde Ateş” TÜYAP 11.Adana Kitap Fuarında

Heyamola yayınlarından çıkan “Gökte Yıldız Yerde Ateş” adlı romanın konusu oldukça sürükleyici. 
Genç bir delikanlının esaretini anlatan Yazar Öztorun, şaibelerle dolu cinayetleri, entrikayı, direnişi ve yaman bir aşkı yazıya dökerken, heyecan dolu olaylar zincirinin ardından beklenmedik bir sonla okurlarını şaşırtacak.

Yazar Ayça Öztorun kitabını Çukurova Belediyesinin standında imzalayacak. 

“Romanımı ilk önce kendi memleketim Adana’da imzalamanın coşkusunu yaşayacağım” diyen Yazar Ayça Öztorun, okurlarıyla da bol bol sohbet etme imkânı bulacak.

Kısa bir süre sonra yine Heyamola yayınlarından çıkacak olan “Kozan Gökkuşağının Altında” adlı eserini okurlarına tanıtmak üzere tekrar Adana’ya ve Kozan’a geleceğini söyleyen Öztorun, erk egemen toplumun kız çocuklarını özeleştirmesinin nasıl bir travma yarattığını traji komedi dilden yazıya dökerken, memleketine ve memleketinin delişmen ruhlu insanlarının anılarına değinecek. Küçük bir kız çocuğunun sınırsız hayal gücünü metaforlaştırırken bir yandan da okurlarını gerçekle yüzleştirecek.

Yazar Öztorun’un yayınlanmış kitapları

Çiçek Vadisi Bir Cortlak Hikâyesi,
Barışa ve Aydınlığa Adanmış Bir Yaşam
Bu Dünya Bir Devrandır Döner 
Sevdalar Her Dildedir 
 

“Gökte Yıldız Yerde Ateş”  romanını Heyamola yayınlarından edinebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568