Güneş Makinesi Tüyap kitap fuarinda

Distopya-gerilim türünün Türk edebiyatındaki iddialı örneklerinden “Güneş Makinesi-Kararma” adlı kitap, başarılarına devam ediyor.

Güneş Makinesi Tüyap kitap fuarinda

Çağil Yaman, Güneş Makinesi -Kararma romanıyla Uluslararası İstanbul Tüyap kitap fuarında 13 kasim Cuma saat 13.00, 2. Salon Destek yayınları standında okurlarıyla buluşacak.

Güneşsiz bir evren, mücevhere dönüşen cesetler ve ölü bedenlerden güneş ışığı üreten gizemli bir makinenin bulunduğu dünyada, haksız yere idam cezasına çarptırılan bir adamın gerçeği bulma yolculuğunu anlatan “Güneş Makinesi-Kararma” piyasaya çıktığı günden beri distopya-gerilim seven okurun beğenisini kazandı. Tahmin edilmesi güç olaylar örgüsü ve gücünü yalınlığından alan üslubuyla tek solukta okunacak bir gerilim romanı…

Destek Yayınları’nın tescilli markası Beyaz Baykuş Yayınları’nın yayımladığı “Güneş Makinesi-Kararma” ‘ya, Hülya Avşar, Sibel Can, Aycan Şencan, Nurcan Şencan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Oktay Usta ve Melisa Toros sosyal medyada beğenilerini dile getiren yıldızlardan sadece bazıları.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Tahir YAMANGüncelleme Tarihi: 13 Kasım 2015, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568