İçindeki çocuğu arayanlar için "Ekspres"

Elif Acar/İSTANBUL- abm Yayınevi tarafından yayımlanan Ekspres, yaratıcı düşünme egzersizleriyle yetişkinlerin ellerinden düşmeyecek bir kitap.

İçindeki çocuğu arayanlar için "Ekspres"

Yaratıcı zekâyı geliştiren, birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendiren aktivitelerle dolu olan bu kitap; bir yol arkadaşı, iş arkadaşı ve her türlü can sıkıntısına bir çözüm önerisi. Hem de çarçabuk, telaşsız, şimşek gibi! Ekspres, içindeki çocuğu arayanları en doğru istasyona götürürken okuyucularına da yol arkadaşı olacak.

Limon gibi sıkılanlar, düşünüp düşünüp duranlar, durup durup düşünenler, işlerinden bunalanlar, yollarda ömrü geçenler, ömrü geçip giderken durup izleyenler ve yepyeni bir fikir arayanlar buraya! abm Yayınevi’nin yayımladığı Ekspres, Eda Albayrak tarafından sizler için kaleme alındı. Eğlenmeye, gülmeye ve kendinize şapka çıkarmaya hazır mısınız? Yaratıcılığınızı keşfetmek için bu kitapla oynamak istemez misiniz? Her zamankinden farklı düşünmeye var mısınız? O halde haydi Ekspres’in sayfalarını açın ve içine atlayın. O sayfalarda sizi her türlü can sıkıntısından kurtaracak birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendirecek aktiviteler bekliyor.

Kitap Adı: Ekspres
Yazar Adı: Eda Albayrak
Resimleyen: Öznur Sönmez
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 136
Ebat: 19 cm x 24 cm
Baskı Tarihi: Kasım 2017
Etiket Fiyatı: 27,90 TL
Yayınevi: abm Yayınevi

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568