Kemal Hamamcıoğlu'ndan sokak hayvanlarına destek

Bilge Karancı / İSTANBUL - Kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası D&R; farklı şehirlerde düzenlediği imza günü ve söyleşi etkinlikleri ile sevilen yazarları okurlarıyla bir araya getirdi.

Kemal Hamamcıoğlu'ndan  sokak hayvanlarına destek
HABERİN GALERİSİ
D&R Suadiye'deyiz

D&R Suadiye'deyiz

‘’Birini Pencere Kenarına Çiçek Koyacak Kadar Çok Sevmek‘’ isimli kitabı ile adından sıkça söz ettiren Kemal Hamamcıoğlu, D&R Suadiye'de okurlarıyla bir araya gelerek kitaplarını imzaladı. 

Sevenleri, sokak hayvanları için yaptığı yardım çağrısına kayıtsız kalmadı

Hamamcıoğlu'nun imza günü öncesi sokak hayvanlara mama yardımı çağrısına okuyucuları kayıtsız kalmadı. Kitaplarını imzalatmak isteyen sevenleri, yanlarında mama da getirdi. Toplanan mamaları imza gününden sonra sokak hayvanlarına dağıttığını anlatan Kemal Hamamcıoğlu, ‘’Sokaklara ve sokağın ruhuna dokunmak için yazdım ve yazıyorum. Kitabımın okuyucuları da hayatın ve sokağın sesini duyduğu için çok mutluyum. Bugün, onlar sayesinde sokaklar bir gün daha aç kalmayacak’’ dedi. 

Sevil Atasoy Merak Edilen Soruları Yanıtladı 

Televizyon programlarıyla büyük ilgi gören İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü öğretim üyesi Sevil Atasoy ise merak edilen soruları D&R Trump’ ta gerçekleştirdiği interaktif söyleşide yanıtladı.

D&R Mağazaları Renkli Görüntülere Ev Sahipliği Yaptı
Hafta sonu ayrıca, "En Yakın Arkadaşım Bir Deli" kitabıyla Kerem Fırtına,"Hiç Pas Vermiyorsun" kitabıyla Burcu Kapu, "Cennette Bir İnci Günü" kitabıyla Süreyya Ülkü Güler ve sevilen yazarlar İlkim Öz, Özge Selçuk Bozkurt, Onur Caymaz, Zafer Akıncı, C. Fırat İzgi, Dr. Ümit Aktaş, Hande Birsay, Caner Yaman gibi birbirinden ünlü yazarlar D&R mağazalarında düzenlenen imza günü ve söyleşi etkinliklerinde okuyucularıyla bir araya geldiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 06:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568