Koray Yersüren ve Işık Yazan D&R’de

D&R, sevilen yazarları imza günlerinde İzmirli okurları ile buluşturmaya devam ediyor.

Koray Yersüren ve Işık Yazan  D&R’de

“Gözlük” adlı kitabın genç yazarı Koray Yersüren, 24 Eylül Cumartesi günü 14.00’te D&R İzmir Agora AVM’de kitabını imzalayacak. 25 Eylül Pazar günü ise D&R İzmir Agora AVM’nin misafiri Bilgelik Bilinci Ekolü’nün Türkiye’deki duayeni Işık Yazan olacak

Sevilen yazarları okuyucuları ile buluşturan D&R, bu hafta sonu genç yazar Koray Yersüren ve Bilgelik Bilinci Ekolü Duayeni Işık Yazan’ı ağırlayacak 

Tüm gençler davetli!
Hikaye paylaşımı yapılan sosyal medya platformu ile adını duyuran genç yazar Koray Yersüren, “Gözlük” kitabının imza gününde İzmirli okurlarıyla buluşacak. Yersüren, 24 Eylül Cumartesi günü 14.00’te D&R İzmir Agora AVM’de kitabını imzalayacak.

Bilgelik Bilinci Ekolü Duayeni Işık Yazan, D&R’de
Bilgelik Bilinci Ekolü düayeni Işık Yazan, bilgi ve tecrübelerini “Gökyüzüne Kök Salmak” kitabıyla okurlarına aktarıyor. Yazan, insan mutluluğunun da bir eğitimi olduğunu; “Bilgelik Bilinci” denen bu eğitimin ise insanlık tarihi kadar eski olmasına rağmen asla bilinmediğini söylüyor.


“Gökyüzüne Kök Salmak”, bilgelik eğitimi içinde doğan ve “günlük mesajlar” olarak eğitimi alanlara aktarılmış sözleri içeriyor. Okurları daha bilgili kılmayı değil, içerdiği şifre kodlarıyla, varlığındaki sebepsiz mutluluğu uyandırmayı, bir fark edişi, bir bilinç sıçramasını hedeflediğini aktaran Işık Yazan, kitabını 25 Eylül Pazar günü 14.00’te D&R İzmir Agora AVM’de imzalayacak.

D&R Hakkında:
Doğan Medya Grubu'nun bir üyesi olan D&R, 1996 yılının Kasım ayında kuruldu ve ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy'de açtı. Türkiye genelinde 27 ilde 153 mağazası bulunan D&R sektöründe pazar liderliğini sürdürüyor. Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumun kitap okuma, müzik dinleme, film izleme alışkanlıklarını destekleyerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor. D&R, eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturarak, okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunuyor. Her geçen gün bir yenisi açılan D&R mağazaları, şehirlerin işlek caddeleri ile Türk ve dünya markalarının buluştuğu modern alışveriş merkezlerinde yer alıyor.
Nalan Demircioğlu Yavuz


 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2016, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568