Metin Hara Ankaralılarla buluşmaya geliyor

Dilara Ertürk / ANKARA -Ankaralılar Metin Hara ile yeni Bir Bakış Açısı edinecekler

Metin Hara  Ankaralılarla buluşmaya geliyor

Her hayatın içinde bir miktar problem ve farklı travmalar vardır. İşte bu kötü anılarımızın algımızda yarattığı ön yargı ve varsayımları fark edip değiştirmek ve kendi merkezimize dönüp yaşamımızın kontrolünü tekrar ele almak için her zaman yapabileceğimiz küçük şeyler vardır.

Metin Hara yıllardır sayısız kişiye verdiği ‘İllüzyonu Aşmak’ semineriyle günlük yaşantılarımızın içine adapte edilmesi oldukça kolay uygulamalarla ile daha kaliteli bir yaşam sürmenin pratiklerini öğretiyor. 

Dünyanın pek çok saygın üniversitesinde günümüzde yapılan çalışma ve araştırmalar kalp gibi kanser gibi pek çok hastalığın temelinde stress faktörünün en büyük etkenlerden biri olduğuna işaret ediyor. Metin Hara ile geçireceğiniz bu 2 hafta sonunda stresini yönetecek araçlar edineceksiniz. Geçmişten taşıdığınız kötü anılarınızla barışmak için adım atacak ve enerjinizi karamsarlıkla tüketmektense hayalleriniz için büyütmeyi deneyimleyeceksiniz. 13-14 ve 20-21 ocak tarihlerinde Ankara’da Metin Hara yeni yıla yeni bir başlangıç için Ankaralılarla buluşmaya geliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568