Murat Tulga Buyruk kitabını okurları için imzaladı

Özcan ALTUNKAYA - ‘Tanrı Allah’ın Neresinde?’ adlı kitabının altıncı baskısı gerçekleşen Murat Tulga Buyruk okurları ile D&R Zorlu Center’daki imza gününde bir araya geldi. 

Murat Tulga Buyruk  kitabını okurları için imzaladı

Hakikat insanın özünde
Tasavvuf felsefesi ve kuantum düşünce sistemi hakkında eğitim seminerleri de düzenleyen Buyruk, tasavvufta amaçlananın kişinin “kendi “öz”ünü bilmesi demek olduğu kaydediyor. Buyruk bu bilişin, kişinin kendi gizemini, kendinden kendine tecelli eden Allah manalarının (Esma) açığa çıkışını yaşamaya başlaması anlamına geldiğini söylüyor. DNA’larımızda kayıtlı olan kendi yüceliğimizin ne demek olduğunun hatırlanmasıyla “kozmik bilincin” açığa çıktığını dile getiren Buyruk, kişinin kendi kendini hatırlamayı unuttuğunu hatırladığı an farkındalığın açığa çıktığını ve kişinin halifeliğini yaşamaya başladığını vurguluyor. Buyruk, “Tanrı Allah’ın Neresinde?” kitabının en basit tanımıyla kişinin kendi özüne yolculuğu olduğunu da sözlerine ekliyor.

Murat Tulga Buyruk kimdir? 
Murat Tulga Buyruk, 1985 yılında geçirdiği bir kaza nedeniyle üç buçuk ay komada kaldı. Doktorların artık umudunu kestiği bir anda yaşama tutunmayı başaran Buyruk, o günden sonra gözlerini bambaşka bir boyuta açtı. Hayata, evrene ve Allah kavramına ilişkin araştırmaları sırasında birçok önemli ismin rahle-i tedrisinden geçen Buyruk, Allah’la kainatın ve kuantumun gizlerine açılan bir yolda buldu kendini. Uzun yılların çalışmaları sonunda “Tanrı Allah’ın Neresinde?” adlı kitabını kaleme alan Buyruk, günümüzde inançla ilgili çarpıtılan gerçekleri ve evren olarak adlandırılan hologramı anlatmaktadır.

Tasavvuf ve Kuantum Eğitmeni Murat Tulga Buyruk, büyük ilgi gören ve geçtiğimiz günlerde altıncı baskısı yapılan ‘Tanrı Allah’ın Neresinde?’ adlı kitabının D&R Zorlu Center’da gerçekleşen imza gününde okurları ile buluştu. 


Buyruk, 30 yıla yakın aralıksız sürdürdüğü tasavvuf felsefesi ve bilimsel okumalarının ardından, kuantum düşünce sistemi ve tasavvuf arasındaki şaşırtıcı ilişkilerden yola çıkarak kaleme aldığı “Tanrı Allah’ın Neresinde?” adlı eserinde, hakikat arayışına okurları da katarak madde ve mana aleminde derin bir yolculuğa çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568