Sarah Jio’dan “Sahildeki Kulübe”

Aşkta, asla rol yapamazsın!

Sarah Jio’dan “Sahildeki Kulübe”

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve eserleri 30 ülkede yayımlanan Sarah Jio’nun daha önce Yağmur Sonrası adıyla basılmış “Sahildeki Kulübe” romanı, yeni ismi ve genişletilmiş hali ile Pena Yayınları tarafından raflarda yerini aldı.

II. Dünya Savaşı'nda Pasifik'in tam ortasında kalan, yürek burkan muhteşem bir aşk, ihanet, arkadaşlık, insanlık ve savaş hikayesi. “Sahildeki Kulübe” kitaplığınızın baş tacı olacak.

Kitap Hakkında
Hayatta, özellikle de aşkta, asla rol yapamazsın

Yazarın daha önce Yağmur Sonrası adıyla  yayımlanmış romanının  Pena Yayınları tarafından hazırlanmış yeni baskısıdır.

Her kalpte güçlü ve güvenli bir sığınak olduğunu söylerler. Anne Calloway için bu sığınak binlerce kilometre uzaklıktaki terk edilmiş bir kulübededir. 

1942 yılında tüm dünya savaştayken Anne ve Westry  bir yandan geçmişin gizemini çözerken geleceğin hayalini kurarlar. Ama hatırlamak istemedikleri bir trajedi tüm hayallerini değiştirir. Hem de sonsuza kadar…
Kitap  Hakkında Ne dediler?

Bir gün geliyor ve anne ve kızları hayatın bir yerinde birbirlerini herkesten çok anlayan iki arkadaş oluyormuş. Annem ve ben, ben ve kızım gibi... Ve “arkadaş gibi anne-kızlar” bir kitabı, bir filmi, bir hüznü paylaşıp mutluluğu çoğaltabiliyormuş. Sarah Jio kitapları kitaplığımızda bir değil iki kalbin de arkadaşı olarak yer alıyor. Hüznü eksiltip umudu çoğalttığımız anların ortağı oluyor okuduğumuz kitaplar. Pek yakında küçük kızım Ada büyüdüğünde eminim onun da kalbine aynı güzel yerden dokunacak bu hikâyeler. Sahildeki Kulübe bütün Sarah Jio kitapları gibi yine bir solukta okunuyor. Bütün mevsimlere güzel güneşli bir sabah ve böyle kitaptan daha çok ne yaraşabilir ki?

Yeşim Salkım / Ses Sanatçısı

Bu kitap okuduğum, insana dair olabilecek en dokunaklı hikâyelerden biri. Sarah Jio, kitabında bütün duyguları öyle güçlü yansıtıyor ki bize de neredeyse görsel sanatın bile sunamayacağı kadar gerçek bir anlatımı hayal etmek kalıyor. Sahildeki Kulübe, 1940'larda geçen aşk, ihanet, arkadaşlık, insanlık ve savaş hakkında yazılmış, sinema tadında bir roman…

Elif Dağdeviren / Yapımcı

Hayat bize binlerce farklı hikâye yaşatırken ne yazık ki, tutku ve hayal etmek gibi duygularımız kayboluyor... Sevgili Sarah Jio, “Westry”yle biz okuyuculara o kadar güzel hatırlatıyor ki tutkuyu, hayal etmeyi ve en önemlisi gerçek Sevgiyi ve Aşkı...

Ayşe Çınar / Ses Sanatçısı

 “Sahildeki Kulübe özellikle aşkı ve gerçek arkadaşlığı anlayacağınız duygu yüklü bir hikâye.’

Berna Saray / SarahJioTurkey

Yazar Hakkında

Sahildeki Kulübe, Mart Menekşeleri, Agapi, Yeşil Deniz Kabuğu, Kelebek Adası, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya, Gündüzsefası ve Elveda Haziran romanlarıyla New York Times ve USA Today’in çoksatan yazarlarından ve Amerika’nın en çok okunan kadın yazarlarından biri olan Sarah Jio aynı zamanda Glamour, O, The Oprah Magazine, Redbook, Real Simple dergilerinde yazılar yazmaktadır. Jio’nun kitapları 25'ten fazla ülkede yayınlanmıştır. Seattle’da üç küçük çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Sarah Jio hakkında daha fazla bilgi için www.sarahjio.com’a adresine girebilir, facebook.com/sarahjioauthor adresinden yazarı takip edebilirsiniz.

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

https://www.penayayinlari.com/

Batuhan ZÜMRÜT

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568