Sola yayınları “Kitap Etkinliği”

Sola Unitas Akademi ve Sola Yayınları 12 Kasım Cumartesi günü “Kitap Etkinliği” düzenliyor. 

Sola yayınları “Kitap Etkinliği”

Hayallerini başarabilmek için insanların öğrenmelerine, bilinç seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olmak ve daha çok kitap okumalarına olanak vermek için düzenlenen bu etkinlikte indirimli olarak imzalı kitaplar alınabileceği gibi yazarlar, çevirmenler, editörler, blogger ve vloggerlar ile sohbet etme fırsatı bulunabilecek.

Sola Unitas Akademi ve Sola Yayınları 12 Kasım Cumartesi günü 18:30’da başlayacak olan etkinliği ücretsiz olarak gerçekleştirecek.


Kitap Etkinliği”ni düzenleyen Sola Unitas Akademi ve Sola Yayınları’nın Kurucusu, Usta Yol, Ahuna ve Kendini İşten Fethet kitaplarının yazarı Umut Kısa etkinlik hakkında, yayıncılık sektörünün idealist ve kaliteye önem veren çok az sayıda firmasından biri olmak istediklerini ve bu amaçla konuyla ilgili olan herkesi dinlemek ve onlarla tanışmak istediklerini, iletti.

Çok yüksek yatırım bütçeleri olduğunu ve yozlaşan bir sektöre yeniden hayat vermek istediklerini dile getiren Umut Kısa, Sola Unitas Akademi ve Sola Yayınları’nın “Kitap Etkinliği”ne herkesi davet etti. 
Batuhan Zümrüt

 

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2016, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568