Yağmur Tanrısevsin ‘Kitap Kampanyası’ başlattı…

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni” Savaş EKER'in açıklaması...

Yağmur Tanrısevsin ‘Kitap Kampanyası’ başlattı…

YAĞMUR TANRISEVSİN’DEN ‘KİTAP KAMPANYASI’

EN ÇOK KİTABI SEN YOLLA, YAĞMUR TANRISEVSİN’İN İLK SAHNESİNDE GİYDİĞİ, UĞURLU ELBİSESİ SENİN OLSUN!

‘Kaçak’ dizisinin başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, imkânsızlıklar sebebiyle kitap okuyamayanlar için ‘Kitap Kampanyası’ başlattı… 
Yağmur Tanrısevsin’in uğur sayıp giydiği kıyafetini hediye edeceği  Tümay Özokur’un organize ettiği proje kapsamında 17 Kasım 2014 tarihine kadar Çan Kız Meslek Lisesi Kütüphanesi’ne en fazla kitap bağışı yapan hayranı ödüllendirilecek.
Başarılı oyuncu “Kitap okumayı seven ama imkansızlıklar nedeniyle okuyamayan arkadaşlarımıza destek olmak istedim.  Çan Kız Meslek Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Savaş Eker öğrencileri için desteğinizi bekliyor!” dedi.

Yağmur Tanrısevsin ‘in Resmi Facebook Sayfası’ndan paylaştığı Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Savaş Eker’in talebi ve okul adres bilgilerine yer verildi. İşte o açıklama:

“İyi günler...
Çan Kız Meslek Lisesi'ne edebiyat öğretmeni olarak bu yıl atandım ve branşımın yanı sıra kütüphane sorumlusu olarak görevlendirildim. Maalesef kütüphanemizde kitabımız yok denecek kadar az, olanlarda en az 30-40 yıl öncesine ait baskılar. Öğrencilerimiz köylerden taşımalı sistemle geliyor, aileleri genellikle çiftçilik ve hayvanlık ile uğraşıyor, bu sebeple ailelerden kütüphaneyi geliştirebilmek adına destek alabilme şansımız yok. Yardımınıza çok ihtiyacımız var.

Desteğinizi bekliyoruz.

Saygılarımla
Savaş EKER
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni”

Okulun Adresi:
Çan Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Çan Kız Meslek Lisesi)
Karşıya Mah. Orhan Caneri Caddesi,
17400 Çan – Çanakkale
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Olcay Ünal SERTGüncelleme Tarihi: 11 Kasım 2014, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568