Banu Kaptanoğulları :”Sektöre Taze Kan Olacak”

Murat Aşık/İSTANBUL-Başarılı yönetmen Banu Kaptanoğulları oyuncu Fatih Küçük ile birlikte Picasso Sanat Atölyesini açtı.

Banu Kaptanoğulları :”Sektöre Taze Kan Olacak”

Birçok projede reji, yardımcı yönetmen ve yönetmen olarak görev alan Kaptanoğulları, “Ver Elini İstanbul”, “Fakiro” ve “Dilan” gibi dizilerde yardımcı yönetmen “Saxı”, “Son Tatil”, “Görev”,” Hazan”, “Benim Adım Osman” filmlerinde ise yönetmen koltuğunda oturdu. Sektörün önemli isimlerinden olan Kaptanoğulları sektör tecrübelerini aktarmak ve beyazperdeye donanımlı isimler yetiştirmek için bu atölyeyi açtığını belirtti. Avcılar’da faaliyetlerine başlayan atölye, katılımcıların hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak.

Son olarak senaryosunu yazdığı “Elim Sende” isimli romantik filmin yönetmenliğini de üstlenen Kaptanoğulları, 1996 yılında oyuncu olarak sektöre girdi. Usta yönetmen Halit Refiğ sayesinde kamera arkasına geçen birçok başarılı işe imza attı. Son olarak sektöre taze kan olmayı hedefleyen Picasso Sanat Atölyesi, eğitmen kadrosu ile dikkat çekiyor. Ünlü oyuncular Seda Kement, Fatih Küçük,  Ateş Fatih Uçan, Ali Kemal Aydın, senarist ve yönetmen Banu Kaptanoğulları, kişisel gelişim uzmanı Burcu Polatdemir ve iletişim sektörünün tanınmış ismi Burçak Ilıman yer alıyor. Atölye, sinema dünyasında kariyer ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençleri bekliyor.

Birçok Alanda Eğitim Verecek
Avcılar’da eğitime başlayan atölyede kamera önü oyunculuk, temel oyunculuk, tiyatro, dans ve beden dili, zumba, şöhret yönetim, kişisel gelişim, diksiyon, makyaj, konservatuara hazırlık ve senaryo eğitimleri veriliyor. Alanında başarılı isimler tecrübelerini katılımcılara aktaracak.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568