Çeşme VALORY’E özel davetli tanıtım

60 yılı aşan, köklü bir geçmişe sahip olan Yiğitoğlu Grup,  tecrübesini gayrımenkul sektörüne taşıdı.

Çeşme  VALORY’E özel davetli tanıtım

Yiğitoğlu Grup, Çeşme Dalyan’da hayata geçireceği Valory Evleri projesinin tanıtımını, özel bir davet ile gerçekleştirdi. 

Yiğitoğlu Grup, 60 yılı aşan köklü geçmişinin getirdiği deneyimini gayrimenkul sektörüne taşıyor.

Grup, Valory Çeşme adıyla, Çeşme Dalyan’da hayata geçireceği ilk projesinde denize sıfır konumda tasarlanan yapılar,  bölgenin ruhundan ilham alarak taş ev konseptinde olacak.Bazen Alaçatı’da, Yiğitoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Yiğitoğlu’nun ev sahipliğinde, projenin tanımına özel gerçekleşen davete Sinem Güven, Ayşe Tolga gibi isimler katıldı.


Davette kısa bir konuşma yapan Emrullah Yiğitoğlu: “Birçok sektöre hareketlilik ve dinamizm katan gayrimenkul sektörünün güçlü bir potansiyel taşıdığına inanıyoruz. 60 yıllık deneyim ve bilgi birikimiz ile gayrimenkul sektörüne güçlü bir oyuncu olmak hedefiyle adım atmaya karar verdik. Yaptığımız her işte paydaşlarımıza katma değer sağlama anlayışıyla hareket eden bir Grup olarak gayrimenkul sektöründe de farklılık yaratacak projelere imza atıp, sektöre değer katarak, sürdürülebilir güçlü bir büyüme yakalayacağımıza inanıyoruz” dedi. 
Konuklar davette Bazen Alaçatı’nın şefi tarafından özel olarak hazırlanan leziz ikramlarla keyif dolu dakikalar yaşadı.

Çeşmenin en gözde koyunda doğayla iç içe bir yaşam
Valory Çeşme, bölgenin denize sıfır ve müstakil bahçe seçenekleri sunan tek projesi olacak.  Projede 95 ile 263 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 5+1, 6+1 olmak üzere beş farklı tipte toplam 13 düz, dubleks ve tripleks kat mülkiyet tapulu ev yer alacak. Yüzde 90’ı deniz manzarasına sahip projeden ev sahibi olanlar, evlerinin önünden denize girmenin keyfini yaşayabilecek. Valory Çeşme, sakinleri içerisinde tekne sahibi olanlar ise projenin hemen yanındaki marinayı kullanabilecek.  

Çeşme’nin en güzel koylarından Kocakarı Plajı’na yakın bir konumda olan “Valory Çeşme”de ayrıca kapalı otopark ve açık yüzme havuzu da yer alacak. 

Yiğitoğlu Grup Hakkında: 
1956 yılında Yiğitoğlu Ticaret olarak ilk adımlarını atan Yiğitoğlu Grup, 1986 yılında Yiğitoğlu Kimya’yı kurarak faaliyetlerine kimyevî maddeleri dahil etti. Yiğitoğlu 60 yılı aşkın deneyimiyle “Profesyonel Temizlik Ürün ve Sistemleri” ile “Kimyasal Ürün Grupları”ndan oluşan iki temel alanda 3 binin üzerinde ürün sunuyor ve üç kıtadan 30 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Bulunduğu sektörlerde ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan Yiğitoğlu Grup, bu süreçte İstanbul, Tekirdağ, İzmir’de depo, üretim tesisi ve idari bina projelerinin geliştirilmesi ve inşasında elde ettiği deneyimle gayrimenkul sektörüne yöneldi. Grup, geliştireceği özgün projelerle gayrimenkul sektörünün güçlü oyuncularından biri olmayı hedefliyor. Yiğitoğlu Grup, bulunduğu sektörlerde global bir oyuncu olma hedefiyle hareket ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568