Kuşadası'nın en büyüğü "BİEN Seramik"

Dicle Aygün / KuaşadasıBien Seramik’in, Kuşadası’nda açılan bayisi ‘Adaser Yapı’’ konsept mağazasında 40X120cm, 60X120cm ebadındaki büyük ürünler ön planda olsa da markanın tüm ürünleri mevcut.

Kuşadası'nın en büyüğü  "BİEN Seramik"

Seramik sağlık gereçleri ürün gruplarından da birçok seçenek yer almakta. Mimarların, tüketicilerin ve tüm projelerin ihtiyaçlarına cevap verecek büyüklükte ve çeşitlilikteki mağazada 26 canlı mekan bulunuyor. 

Ruşen Kulalılar ve Erdem Gencaslan’ın ortak açtıkları bayi açılışına Bien Yapı Ürünleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ercan, Satış Grup Başkanı Metin Savcı, Türkiye Satış Müdürü Bülent Soysaldı, Kanal Geliştirme Müdürü Ebru Şener katıldı. Kuşadası’nın Yavansu Yolu üzerinde açılan yeni bayisi iki katlı ve 1450 m2 büyüklüğünde. Adaser Yapı’nın açılışında konuşma yapan Bien Seramik Satış Grup Başkanı Metin Savcı konuşmasında o bölgede birçok bayilerinin bulunduğunu Adaser Yapı’nın ise Bien Seramik’in tüm ürünlerinin yer aldığı ve Kuşadası’ndaki en büyük seramik mağazasının olduğunun altını çizdi.

Her yıl Bien Ailesi’ne 10 ile 15 bayinin katıldığını belirten Savcı bizler doğrudan satış yapmıyoruz bayilerimiz üzerinden satış yapıyoruz. Bu sebeple bayilerimizde teşhirlere çok önem veriyoruz ve bunun için de ciddi bütçeler ayırıyoruz diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568