Terraco Dünya'ya yayılıyor!

Dünyanın çoğu ülkesinde bir çok özel yapı, iç ve dış cephede Terraco ile kimlik kazandı.

Terraco Dünya'ya yayılıyor!

Terraco’nun dünyada tercih edildiği bazı ünlü projeler ise şöyle: 

Mısır’ın Kahire Şehri’ndeki birçok zenginin yaşadığı El Rehab Apartmanı, El Rehab Villaları ve El Rehab Alışveriş Merkezi’nde Terraco’nun ürünleri tercih edildi. Kahire’deki birçok ünlü yapı da iç ve dış cephesinde Terraco’yu seçti.

Dubai’deki ünlü mimarların imza attığı iddialı otel ve resortlar, Mall of the Emirates (Emirates Alışveriş Merkezi), The Palm Villaları da Terraco ürünlerini tercih etti. Yine Abu Dhabi’deki Yas Marina Hotel, Kempinski Emirates Palace Hotel Terraco  kullanılan gösterişli projelerden.


Ayrıca İngiltere’nin Londra Şehri’ndeki ünlü British Museum, England Bank, Egham’daki Royal Holloway Üniversitesi, Birmingham’daki Aston Hall Müzesi ve Sanat Galerisi de Terraco imzalı dünyaca ünlü mimari yapılar arasında yer alıyor. 

Maldivler’deki İnternasyonal Male Havaalanı, Seef Alışveriş Merkezi de markayı tercih eden yapılardan. Güney Afrika’daki Nelspruit Stadyumu’da Terraco imzası taşıyan yapılardan. 


Dünyada 17 ülkede birçok üretim tesisi olan Terraco,  sürekli yenilenen ürün yelpazesiyle daha bir çok yapıya imzasını atacak.


Dilcu Aygün

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 00:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568