“Aladdin’in Sihirli Lambası” ile “merhaba”

Başakşehir’de kültür sanat merkezleri sezona “merhaba” dedi

“Aladdin’in Sihirli Lambası” ile “merhaba”

Her yıl birbirinden eğlenceli ve kaliteli oyunlarıyla çocukların ve ailelerin vazgeçilmez adresi olan Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezleri, yeni sezona “Aladdin’in Sihirli Lambası” ile “merhaba” dedi.

Emin Saraç Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun izleyiciler tarafından tam not aldı. Şarkılar, danslar ve görsel efektlerle adeta bir şova dönen oyunda çocuklar heyecanlarını gizleyemedi. Altınok Tiyatrosu tarafından sergilenen oyunda Aladdin’in maceraları eğlenceli bir dille sahnelendi.
Kendi markamızı oluşturmak istiyoruz


Altınok Tiyatrosu Yönetmen ve Oyuncusu Murat Altınok, tiyatro ekibi ve oyun hakkında şu bilgileri verdi: “12 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Aile eğlencesine yönelik oyunlar düzenliyoruz. Aladdin’in sihirli lambası oyununda hem yönetmenlik ve hem oyunculuk yapıyorum. Yıllardır dilden dile dolaşan hikayeyi oyunlaştırdık. Müzikal bir formatta oynuyoruz. Oyuncadaki şarkılar, danslar ve efektler çocukların algısını canlı tutuyor. Biz 3 ekiplik bir kadroyuz. Tüm çalışanlarımız müzikal sahne oyuncuları, opera sanatçıları ve sadece tiyatro sanatçıları. Yurtdışında bilinen birçok büyük oyunu ülkemize getirmiş bir topluluğuz. En büyük dileğim de kendi markamızı, oyunumuzu oluşturup dünyaya tanıtmak.” 

Arife Avcu

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568