Atlas, ikinci oyunu KILIBIK ’la yola devam ediyor

Ali MANSUROĞLU / Mersin - Atlas Tiyatro Topluluğu, sahnelediği KILIBIK Adlı oyunuyla tiyatro severlerden tam not aldı.

Atlas, ikinci oyunu KILIBIK ’la yola devam ediyor

Erdemli  ve Mersin Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunda seyirci kendisini gülmekten alıkoyamadı.

Topluluk tarafından sahnelenen oyunda, farklı meslek gruplarından kişiler rol aldı. Oyunu çok sayıda tiyatro sever izledi.

Sahnelenen oyunda, Halil SANSAR Fatih SARAÇ, Gülayşe KOÇ, Kerem ÇİÇEK, Mustafa PİŞKEN, Funda YAVUZYOLCU Şeyma YAŞAR, Gül ADIGÜZEL, Kadriye YILMAZ NAVGASIN Teknik masada ise, Umut TATLI Ve Faik KOÇ görev yaptı.

TİYATRO SALONLARINI BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ
Oyun yönetmeni Ali Mansuroğlu oyun sonunda yaptığı konuşmada, 'Atlas'ın ikinci oyununda kendilerini yalnız bırakmayan Erdemli Ve Mersin seyircisine teşekkür ederek, tiyatro salonlarını asla boş bırakmayacaklarını dile getirdi. 'Atlas' tiyatro grubunun oyununu yönetmenin ayrı bir gururunu yaşadığını dile getiren Mansuroğlu, "Kurulmuş olan bu ilk özel tiyatro grubunun oyununu yönetmenin ayrı bir gururunu yaşıyorum. Oyunumuzu izlemeye gelen tüm tiyatro severlere grup olarak çok teşekkür ederiz. Çok Yakında grup olarak seyirci karşısına Üçüncü oyunumuzla çıkmaya hazırlanıyoruz" ded,

KILIBIK adlı oyunumuz 23 Eylül cumartesi akşamı saat 20:00.Mut Belediye Başkanı Sayın Nebi YILMAZ’ın daveti üzerine Mut belediye kültür merkezinde sahnelenecektir.

Tiyatro sevenleri 23 Eylül Akşamı oyunumuza bekliyoruz

GRUP OLARAK ÇOK EMEK VERDİK
Topluluk kurucusu Gülayşe KOÇ ise, tiyatro topluluğunun 2016 yılında kurulduğunu yani çok yeni bir grup olduğunu açıkladı.Buna rağmen büyük bir başarıya imza attıklarını dile getirdi. Koç, "Bizler bu oyunlarımızı izleyici ile buluşturmak adına çok emekler verdik. Bu emeklerin en başında ise, oyun yönetmenimiz Ali Mansuroğlu var. Bizlere çok emek verdi. Bu anlamda kedisine çok teşekkür ederiz" dedi.
Konuşmasının sonunda salonu dolduran tüm seyircilere teşekkür etti

OYUN ADI: KILIBIK
GURUP ADI: Tiyatro ATLAS     
TÜRÜ: KOMEDİ
YÖNETMEN: Ali MANSUROĞLU
OYUNCULAR: Halil SANSAR Gülayşe KOÇ, Fatih SARAÇ, Funda YAVUZYOLCU, Mustafa PİŞKEN, Şeyma YAŞAR, Kerem ÇİÇEK, Gül ADIGÜZEL Kadriye YILMAZ NAVGASIN   
TEKNİK: Umut TATLI, Hasan KECEF, Faik KOÇ 
KILIBIK OYUN KONUSU; Karısından çekinen bir erkeğin düştüğü komik olaylar sonunda, her şeyin bir oyun olduğu, bir ailede kadın ve erkeğin karşılıklı sevgi, saygı ve güven olması, hayatı birlikte, birbirlerini anlayarak ve birbirlerine güvenerek yaşamak gerektiğini amaçlar.
İzleme kitlesi: 8 yaş ve yukarısı
Oyun süresi: 2 perde, yaklaşık 90 dakika.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568