Başakşehir Müzik Akademisi başlıyor

Başakşehirli lise öğrencilerine yönelik açılan müzik akademisi ile öğrencileri müzik dolu günler bekliyor.

Başakşehir Müzik Akademisi başlıyor

1-11 Kasım tarihleri arasında kayıtların yapılacağı akademiye sadece lise öğrencileri başvurabilecek.

Kayıtlar Başakşehir ilçesinde bulunan tüm resmi lise müdürlüklerinden, bilgievlerinden ve BES kültür merkezinden yapılabilecek.
 
Akademiye kayıt çok kolay
 
Müzik Akademisi’nin ders programı öğrencilerin okul çıkış saatine göre ayarlanarak okuldan sonra da gençlerin sosyalleşmesi adına bir alan oluşturacak. Başvuru merkezlerine kayıt olacak öğrencinin bizzat başvurması gerekmektedir. Kayıt formu dışında herhangi bir evrak getirmeden öğrenciler kaydını yaptırabilecek. Ders başlama tarihleri ise kayıtlar tamamlandıktan sonra belirlenecek. İlçe dışından başvurular ise kayıtların yoğunluğuna göre değerlendirilecek.
 

Yeni müzisyenler yetişecek
 
Akademiye düzenli devam ederek akademiyi başarıyla tamamlayan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müzik sertifikası almaya hak kazanacak. Yeteneklerini keşfedecek olan Başakşehirli lise öğrencileri gitar, piyano, keman, bağlama, kanun, ud, ney, perküsyon gibi kullanacakları müzik aletleriyle yeni bir yola merhaba diyecekler. Müzik Akademisi dersleri kayıtlar tamamlandıktan sonra belirlenecek bilgievlerinde başlayacak.


Arife Avcu

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568