Çalışlkan Gaziantep

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı hizmet veren GAMEK (Gaziantep Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları) yeni dönem başvuruları devam ediyor.

Çalışlkan Gaziantep


 Kurslara geçen kayıt dönemlerinde olduğu gibi bu yıl da ilginin yoğun olduğunu belirten yetkililer, başvuru için uzun sıralar oluştuğunu dile getirdiler.

 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları Genel Koordinatörü Ersan Aktaş yaptığı açıklamada, "Gaziantep Büyükşehir Belediyesi birbirinden farklı branşlarda 7 yılda 65 bin kursiyere eğitim hizmeti vermiştir.

Her yıl binlerce kursiyere ücretsiz eğitim imkânı sağlanan bu kurslara vatandaşlarımız oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Her kesimden ve her yaştan oluşan kursiyerlere, çağın gereği olan teknolojik bilgilerle, lisan, el sanatları ve mesleki bilgilere açılan modern bir eğitim yelpazesi sunan GAMEK kursları, eğitim, iş yaşamı ve kişisel gelişime katkı sağlıyor" dedi.

 
Cumhuriyet Gençlik ve Kültür Merkezi, Şehit Üsteğmen Hakan Özcan Gençlik ve Kültür Merkezi, Gazikent El Beceri Kursu, Perilikaya El Beceri Kursu, Bekirbey El Beceri kursu ve Kurbanbaba El Beceri kurslarına başvuruların yapılabileceğini belirten Aktaş, “Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların “0 342 339 72 72” numaralı telefonu arayarak bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca Ev Mefruşatı, Dikiş-Giyim, Kuaförlük, Okuma-Yazma, Bilgisayar İşletmenliği, İngilizce 1. Kademe, İngilizce 2. Kademe, Almanca, Bilgisayarlı Muhasebe, Ahşap Boyama, Ebru, Antep işi, Pastacılık, Makine Nakışı, Aşçılık, Mozaik kursları için kayıtların ise devam ettiğini belirtti.


 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2011, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568