‘Fareler ve İnsanlar’ Kütahya’da

Murat Aşık/KÜTAHYA-14 Şubat Çarşamba günü ‘Sağlıklı Yaşam Söyleşisi’ kapsamında Dumlupınar Üniversitesi, Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik, katılımcılara akılcı ilaç kullanımını anlatacak.

‘Fareler ve İnsanlar’ Kütahya’da

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de bir ilk olan ‘Açık Üniversite’ programını eski Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla başlatan Kütahya Belediyesi,  etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. OECD ülkeleri arasında en fazla antibiyotik kullanılan ülkeler arasında belirlenen Türkiye’de ilaçların akılcı kullanımına dikkat çekmek isteyen belediye, sağlık alanında önemli bir etkinliğe imza atıyor. ‘Sağlıklı Yaşam Söyleşisi’  faaliyetinde Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik, Hayme Ana Hanımlar Lokali’nde saat 15.00’da katılımcılara doğru ilaç kullanımı ile ilgili bilgiler verecek.

Her ay birçok yetişkin ve çocuk tiyatroları ile Kütahyalılara kaliteli, eğlenceli bir zaman geçirmelerini sağlıyor. Kütahya’da Cuma günü Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da ‘Fareler ve İnsanlar’ yetişkin tiyatrosu sergilenecek.

Oyun, yalnızlıklarında kaybolmuş insanların arasında var olmaya çalışan iki dostun sürükleyici hikâyesini anlatıyor. Cumartesi günü kadın ve aile semineri’nde çocuklarımıza Allah’ı nasıl anlatalım konusu işlenecek. Pazar günlerinin vazgeçilmezi çocuk tiyatroları devam ediyor. Bu Pazar ‘Arı Maya ve Tayfası’ oyun sahnelenecek

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568