Fü, ikincikat-karaköy Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

Korku Tüneli, Disosya, Şapkalı O***** Çocuğu gibi oyunların başarılı oyuncusu Murat Mahmutyazıcıoğlu, ilk kez sahnelenen ikinci oyunu Fü ile birbirinden çok farklı iki kardeşin, iki kuşağın, iki dünyanın sevgi çemberini tamamlıyor.

Fü, ikincikat-karaköy Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

Salla memeleri, iç kahveleri, ablası kardeşi, canı her şeyi, unutturmaya çalıştığı, Allah'ın belası boktan bir hayat yaşadığı. Bir de uğruna canını feda edecek kadar seviyorsun ya, işte o en beteri.

Korku Tüneli, Disosya, Şapkalı O***** Çocuğu gibi oyunların başarılı oyuncusu Murat Mahmutyazıcıoğlu, ilk kez sahnelenen ikinci oyunu ile birbirinden çok farklı iki kardeşin, iki kuşağın, iki dünyanın sevgi çemberini tamamlıyor. 

Füreyya ve Münevver'in  kalmak, gitmek, beklemek ve birbirine tutunmak üzerine kurdukları rutine, tıpkı Füreyya gibi tiyatro sevdasıyla yanıp tutuşan Sibel dahil oluyor. Onun da hayatını renklendiren bir Erkan'ı  var, başka da bir şeyi yok. Fü ve Mü kardeşler, Si'nin genç ve bakir beynine güneş gibi doğacaklar.


Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun kaleme aldığı tek perdelik tiyatro oyunu Fü, ikincikat-karaköy Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

Yazan: Murat Mahmutyazıcıoğlu
Yöneten: Sami Berat Marçalı
Oyuncular: Deniz Türkali, Serra Yılmaz, Canan Atalay, Aziz Caner İnan
Reji Asistanları: Melis Öz, Merve Kayaalp, Semih Varol
Sahne Tasarım: Murat Mahmutyazıcıoğlu
Işık Tasarım: Doğu Akal
Sahne Müziği: Ozan Tekin
Afiş Tasarım: Gizem Bentürk, Ahmet Alp Babür
Video: Mehmet Selçuk Bilge

Tarihler:04 Haziran 2014 Çarşamba 
05 Haziran 2014 Perşembe 
04, 05 Haziran Saat:20:30
Yer:
ikincikat-Karaköy
Adres:Karaköy Emekyemez Mah. Sarı Zeybek Sok. Demirci Fettah Çıkmazı No:2 Kat: 2 Beyoğlu İstanbulÜcret:Tam - 45.00 TL Öğrenci - 23.00 TLNereden Alınır:Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568