Gamze Şiriner’in “Temas/Contact” Sergisi

Özlem Gökbel/İSTANBUL-Ressam Gamze Şiriner, “Temas/Contact” adlı yeni serisi Türker Art Galeri’de sanatseverlerle buluşuyor

Gamze Şiriner’in  “Temas/Contact” Sergisi

Teşvikiye’de 2012 yılından bu yana sanat galerisi olarak hizmet veren Türker Art; galeri sahiplerinin köklü sanat bilgisi ve sevgisi sayesinde, gerek klasik ve modern, gerekse çağdaş sanatı destekleyen pek çok projeye imza atıyor, genç yetenekleri sanatseverlerle buluşturuyor ve uluslararası platformlarla işbirliği içinde, usta sanatçıları ve gelecek vadeden isimleri temsil ediyor. Türker Art’ın bahara merhaba dediği, çarpıcı ve cesur pop art tonlamaların yer aldığı yeni sergisi ise Ressam Gamze Şiriner’e ait.  

Eserlerinde; klasik kompozisyon anlayışının dışına taşarak, özgün monokrom tekniği ve zaman zaman da ikinci renk ilavesiyle farklı bir görsellik ve ifade tarzı yakalayan Gamze Şiriner‘in “Temas/Contact” sergisi 5–28 Nisan 2018 tarihleri arasında  Türker Art‘ta sergilenecek.

Ressam; gerek portrelerdeki, gerekse bedenlerdeki kesik görsellerin tamamlamasını, bu sergisinde de izleyicinin özgür düş gücüne teslim edecek.

1996 yılından bu yana karma ve solo sergiler yapan, aynı zamanda atölyesinde resim dersleri de veren Gamze Şiriner, günümüz toplumunun yüzeyselleşmiş, kopuk ilişkilerinin maddi bileşenlerini bir tarafa bırakıp, birbirlerine tekrar bağlanmaları üzerine görsel bir eylemde bulunurken, öznesi insan olan çalışmalarıyla izleyicilerle “Temas”a geçiyor.


Türker Art
Şakayık Sok. Ful Apt. No: 43 Da:2 Teşvikiye – İstanbul
0212 296 53 25

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 12:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Andy Marrie
Andy Marrie - 3 ay Önce

Hi
We can help your website to get on first page of Google and increase the number of leads and sales you are getting from your website. Please email us back for full proposal.

Best Regards
Andy

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568