İpek Tuzcuoğlu merak edilenleri Nihat Odabaşı’na sordu

Ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı önceki gün Marmara Forum’da düzenlenen moderatörlüğünü İpek Tuzcuoğlu’nun yaptığı özel bir etkinliğe katıldı.

İpek Tuzcuoğlu merak edilenleri Nihat Odabaşı’na sordu

Modadan sanata kadar birçok konunun konuşulduğu etkinlikte İpek Tuzcuoğlu merak edilenleri Nihat Odabaşı’na tek tek sordu..


Nihat Odabaşı

‘'Son dönemde gençlerimiz sadece model, oyuncu, şarkıcı olmak istiyor…
Artık öğretmen, mühendis, muhasebeci, işletmeci olmak isteyen neredeyse yok.
Karın kaslarının yada güzel bir vücudun oyunculuk gibi bir meslek için yeterli olduğunu düşünmeleri biraz üzücü.. Spor salonundan çıkmayan erkekler, Kenan İmirzalıoğlu, her güzel kız da kendine Beren Saat’i rol model alıyor. Seçilen rol modeller çok başarılı ama unutulmamalı ki başarı; alt yapı, donanım ve çok çalışmayı gerektiriyor.
Oyuncu, fotoğrafçı yada şarkıcı olursan hayatın eğlence, para, şan söhret içinde geçecek ve çok mutlu olacaksın algısı son derece yanlış. Bu zihniyetle yola çıkanlar sonuçta çok daha mutsuz ve başarısız oluyorlar.. 

Mutluluk sizin elinizde, söhret yada sahnede degil.. Yaptığınız herşeyi aşkla yaparsanız mutsuz olmanız imkansız'’ dedi

Birçok ünlü isimle çalışan Odabaşı, bu isimlerle ilgili düşüncelerini de söyledi.
 
Ajda Pekkan için her dönemin kadını diyen Odabaşı, ‘' 3 muhteşem klipte kendisi ile çalıştım. Disipliniyle, yenilikci tavriyla gercek bir süperstar O!
Işığı, şarkıları ve hep mükemmeli istemesiyle Ajda bence Türkiye’nin Madonna’sı…
 
Gülben Ergen, benim dostum, arkadaşım, ailem ama çok da değer verdiğim bir sanatçı…  
Yaptıklarını hayranlıkla izliyorum… Kitabı, gazete yazılari, sosyal sorumluluk projeleri, oyunculuğu ve kişiliği ile örnek bir sanatçı…
Hem şarkılarına hem yaşadığı hayata verdiği gayret ve özeni gururla izliyorum. Sadece benle çalışıyor ve bu da çok gurur verici.
Bazen birbirimizi kliplerde yesek de,  güzel anılar biriktirmeye ve birbirimizi daha geliştirmeye çalışıyoruz. 


Emina Sandal-Mustafa Sandal için de birlikte çok iyi isler yaptıklarını, bunun en önemli sebeplerinden birinin de Karı kocanın en az kendisi kadar titiz ve detaycı olduğunu söyledi.

Titizlik  ve mesleklerine verdikleri özenle birbirlerine çok benzediklerini söyleyen Odabasi, ikili için Tencere Kapak misali hem yakışıyorlar hemde birbirlerine çok benziyorlar dedi.
 

Selçuk Kaya
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568