İzmir Ege Palas Oteldeyiz

Canon, profesyonel düğün fotoğrafçıları ile İzmir’de buluştu" CANON VARSA SORUN YOK DEMEKTİR"!

İzmir Ege Palas Oteldeyiz

Canon Türkiye & Serhan Serter düğün fotoğrafçılığı İzmir semineri iç mekan çekimi.

Canon Türkiye, Profoto ve EIZO katkıları ile Serhan Serter düğün fotoğrafçılığı izmir semineri iç mekan çekimi için bu gün saat 13.30 İzmir Ege Palas Otel Salonunda buluştuk...


Profoto & ZOOM İthalat Yönetim Kurul Başkanı Jiray Gamsaragan'ın açılış konuşmasının ardından Fotoğraf dünyasının usta ismi Serhan Serter'in sıcak sunumu ile düğün fotoğrafçılığının ince detaylarına ortak olduk.


İzmir ve Ege Bölgesinden hatta Bandırma'dan gelen fotoğraf tutkunları "düğün fotoğrafçılığı" konusunda konu mankenleri Christina - Tufan Turan'ın birbirinden güzel pozlarını yarınlara taşıyacak olmanın hazzını yaşadılar..


Manken Christina


Manken Tufan Turan

Canon Türkiye Standının her etkinlikte popülist oluşuna katkı sağlayan ekipmanlar arasıdna bu kez Canon Serisinin son örneği Canon 5 D Mark 4 en üst sırada yerini alıyordu.


Çekimler yeni efsane Canon 5D Mark IV ile yapıldı

Katılımcılar kurulan gerçek stüdyoda Canon’un yeni efsanesi 5D Mark IV ile çekim yapma imkanı yakaladı. Fotoğrafçıların büyük beğenisi kazanan 5D Mark IV, şimdiye kadar üretilmiş en çok yönlü EOS modeli olması ve 7 kare/sn’lik hızı, 30,4 megapiksel CMOS sensörü ve 4K video kaydıyla dikkat çekti. EOS 5D Mark IV, yenilikçi Dual Pixel RAW dosya formatına sahip olan ilk EOS fotoğraf makinesi olma özelliğini de taşıyor. Dual Pixel RAW dosya formatı sayesinde fotoğrafçılar post prodüksiyon aşamasında netlik noktasında ayarlama veya düzeltme yaparak, ön plandaki bulanıklığı kaydırarak veya görüntüdeki ışık lekelerini azaltarak çekimlerine ince ayar yapabiliyorlar.


Etkinlikte Profoto’nun harici ışık sistemleri kullanılırken, Eizo etkinliği monitörleriyle destekledi. Ayrıca etkinlikte Canon’un mürekkep püskürtmeli ilk üretim fotoğraf yazıcısı DreamLabo 5000 modelinden alınan fotoğraf katalogları sergilendi.


Canon Ürün Sorumlusu Mert Gündoğdu her zamanki bilge anlatımı ve yakınlığı ile standın etrafını çevreleyen meraklı gözlere Canon 5 D Mark 4 ve Canon'un diğer ürünleri hakkında bilgileri gerdana dizilen pırlanta güzelliğinde anlatışı  meraklı gözlerden 10 puan aldı.


Bandırmadan  gelen  Elif  - Eda Erdil kardeşler ve Serhan Serter

Ustaların buluşması her şeyiyle  güzeldi.


Eeee ne demişti Yakamoz Yakut : " CANON VARSA SORUN YOK DEMEKTİR "!

Yine buluşalım.


 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568