Kılıbık Mut’ta ayakta alkışlandı

A.MANSUROĞLU / Mersin - Mersin'in Erdemli İlçesinde kurulan ve Erdemli'nin ilk özel tiyatro topluluğu olma özelliğini taşıyan 'Atlas Tiyatro. Kılıbık adlı tiyatro oyununu, Mut belediyesinin daveti üzerine, Mut belediye’si kültür merkezinde sahneledi.

Kılıbık Mut’ta ayakta alkışlandı

Erdemli ve Mersin’den sonra, Mut Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyuna Mut halkı büyük ilgi gösterdi, Oyunu izleyen seyirciler kahkahalar eşliğinde keyfli   bir gece geçirdi.

OYUN KONUSU;

Karısından çekinen bir erkeğin düştüğü komik olaylar sonunda, her şeyin bir oyun olduğu, bir ailede kadın ve erkeğin karşılıklı sevgi, saygı ve güven olması, hayatı birlikte, birbirlerini anlayarak ve birbirlerine güvenerek yaşamak gerektiğini amaçlar.Ali MANSUROĞLU’nun Yönettiğ Oyunda, Halil SANSAR, Fatih SARAÇ, Gülayşe KOÇ,Kerem ÇİÇEK, Mustafa PİŞKEN, Funda YAVUZYOLCU, Şeyma YAŞAR, Gül ADIGÜZEL ,Kadriye YILMAZ NAVGASIN   Teknik masada ise,Umut TATLI ve  Faik KOÇ görev yaptı.

Tiyatro salonlarını boş bırakmayacağız
Oyun yönetmeni Ali Mansuroğlu oyun sonunda yaptığı konuşmada, 'Atlas'ın ikinci oyununda kendilerini yalnız bırakmayan Mut   seyircisine teşekkür ederek, tiyatro salonlarını asla boş bırakmayacaklarını dile getirdi. Çok Yakında grup olarak seyirci karşısına Üçüncü oyunumuzla çıkmaya hazırlanıyoruz" diye konuştu.

Gurup olarak çok emrk verdik 
Topluluk kurucusu Gülayşe KOÇ ise, tiyato topluluğunun 2016 yılında kurulduğunu yani çok yeni bir grup olduğunu açıkladı Ve  buna Rağmen Büyük bir başarıya imza attıklarını dile getirdi. Koç, "Bizler bu oyunlarımızı izleyici ile buluşturmak adına çok emekler verdik. Bu emeklerin en başında ise, oyun yönetmenimiz Ali Mansuroğlu var. Bizlere çok emek verdi. Bu anlamda kendisine çok teşekkür ederiz" dedi. Konuşmasının sonunda salonu dolduran tüm seyircilere teşekkür etti

saygı ve güven olması, hayatı birlikte, birbirlerini anlayarak ve birbirlerine güvenerek yaşamak gerektiğini amaçlar.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568