Köşe yazarımız Eskişehir’de kitaplarını imzaladı

Köşe yazarımız Gazeteci-yazar Hasan Çakmak, Barolar Birliği’nin davetlisi olarak gittiği Eskişehir’de kitaplarını imzaladı.

Köşe yazarımız Eskişehir’de kitaplarını imzaladı
Eskişehir Barolar Birliği’nin kütüphanesinde gerçekleştirilen imza gününe katılım oldukça yüksek oldu. İmza günü yanı sıra genç yazarlarla da buluşan Hasan Çakmak, katılımcıların sorularını yanıtladı.

İmza günü sonunda genç hukukçulardan Hüseyin Akçar tarafından Hasan Çakmak’a teşekkür plaketi takdim edildi.

GÖRSEM’DE KONUŞMA

Hasan Çakmak imza günü sonrasında gerçekleştirdiği bir dizi kültürel ziyaret kapsamında kısa adı GÖRSEM olan Eskişehir Görme Engelliler Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette görme engelliler eğitim uzmanları ve gönüllülerle bir araya gelen Hasan Çakmak, GÖRSEM yetkilileri ile bilgi alış verişinde bulundu.

GÖRSEM Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Demet Aslan ve Kadın Kolları Başkanı Halime Korkut tarafından ağırlanan Hasan Çakmak, Kıbrıs’ta ve dünyanın çeşitli yerlerinde sesli kitapla ilgili yürüttüğü çalışmalar hakkında dernek yetkililerine bilgi verdi.
ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Eskişehir’de geçen yıl “Özel Ödül”e layık görülen Hasan Çakmak, bu yıl düzenlenen ödül törenine davet edildi. İmza günü için gittiği Eskişehir’de Odunpazarı Belediyesi’nin  Türkiye Direklerarası Seyircileri ile ortaklaşa gerçekleştirdiği ödül törenine katıldı. 

Ödül töreninin ardından “Eskişehir ES TV”de Çam Kokusu programına konuk olan Hasan Çakmak, kitapları hakkında bilgiler verdi.

“Çam Kokusu” programında Kıbrıs ve Kıbrıs kültürü ile ilgili soruları da yanıtlayan Hasan Çakmak ile Eskişehir’in yerel birçok gazete ve dergisi söyleşiler gerçekleştirdi. www.yakamozyakut.com.tr Kıbrıs / Hasan ÇAKMAK

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2015, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568