Kuşadası'nda vosvos şenliği

Kuşadası'nda ilk kez düzenlenen Vosvos şenliği başladı

Kuşadası'nda vosvos şenliği
Kuşadası Belediyesi ve İzmir Volkswagen Sevenler Derneği'nin katkılarıyla gerçekleştirilen vosvos şenliği kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından gelen vosvos tutkunları, Önder Camping'te kamp yapmaya başladı.

3 gün sürecek olan Kuşadası Vosvos Şenliği Türkiye'nin dört bir yanından gelen yaklaşık 100'e yakın vosvos seven, ilk önce araçlarıyla Kuşadası'nda şehir turu yaptı. Renkli görüntülere sahne olan kortejin ardından akşam Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün tarafından Selam Restaurant'ta verilen yemekte buluşan Vosvos sevenler üç gün boyunca, tekne turuna çıkacak, zeytinyağı müzesini gezecek, plaj partisine katılacak ve çadır kampı kuracak. Kuşadası Vosvos Şenliği, 11 Eylül'de Atatürk Meydanı'ndaki araç gösterisi ile son bulacak.

Kuşadası Selam Restaurant'ta Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün tarafından vosvos sevenler için verilen yemeğe, Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar ve çok sayıda davetli ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen yüze yakın vosvos seven katıldı. Yemekte konuşan İzmir Volkswagen Sevenler Derneği Başkanı Kerim Fırtına "Volkswagen marka araçları bir araya getirmek ve Vos Vos sevgisini aşılamak için bu etkinliği düzenledik. Kamp süresi boyunca bir çok aktivitede bulunacağız, ben özellikle kampımıza destek veren Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün'e teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Fırtına daha sonra şenliğin gerçekleşmesine katkıda bulunan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve çeşitli kuruluşların temsilcilerine teşekkür plaketi verdi. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün,

Kuşadası'nda turizmi çeşitlendirmek ve renklendirmek için çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek, " Hedefimiz turizmi renklendirmek.

Bu amaçla Türkiye'nin dört bir yanından vosvos sevenleri Kuşadası'nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şenliğin daha ilk gününde efsane araçlar, Kuşadası caddelerini renklendirdi" dedi.


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568