Matmazel COCO'dan yardım gecesine destek

Matmazel Coco'nun eğlenceli sunumu ile başlayan gece, sahne alan sanatçıların muhteşem performansları ve dans ekibinin şovları ile renklendi.

Matmazel COCO'dan yardım gecesine destek

Geçtiğimiz yıllarda yaşam mücadelelerinde zor durumda kalan bireyler için kurulan Eylül Cansın Misafirhanesi’nin birikmiş olan borçlarının kapatılması ve misafirhanedeki şartların iyileştirilmesi için düzenlenen yardım gecesinin sunuculuğunu Matmazel Coco üstlendi.

İstanbul LGBT derneğinin projesi olan ve 3 yıldır gönüllülerin bağışları ile ayakta kalmaya çalışan Eylül Cansın Misafirhanesi’ne yapılan yardım etkinlikleri ve kişisel bağışlar ile dayanışma sağlanıyor.


Gecede sivri dilli, sempatik sunucu Matmazel Coco, ”Yardım gecesi yapıyoruz diye “Azize” rolüne girmemize gerek yok.

Bu akşam burada hem eğlenebilir, hem de şu anda zor durumda olan ve Eylül Cansın Misafirhanesi’nde kalan insanlar için dayanışabiliriz. Madem bu akşam çok eğlenceli geçecek o zaman pamuk eller cebe şekerim. Bedava eğlence olmaz. İlk performansı sunmadan önce  ilk bağışımızı alalım; kim ilk olmak ister?” diyerek geceyi açtı. Coco,  eğlencesi ve sempatik tavırlarıyla geceye damgasını vurdu.

Superfabric Club’ın mekan sponsorluğunu üstlendiği gecede Matmazel Coco'nun eğlenceli sunumu ile başlayan gece, sahne alan sanatçıların muhteşem performansları ve dans ekibinin şovları ile renklendi.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568